Sobota 24. 2. 2018 meniny má Matej

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Žena zabáva internet príbehom o svojej divokej prastarej babičke. Prestalo ju baviť porovnávanie, ktoré z dnešných dievčat robí štetky

Ľudia boli odjakživa rovnakí a dnešná spoločnosť na tom možno až tak veľa nezmení.

21. október 2017, 10:20
21. október 2017, 10:20

Ľudia boli odjakživa rovnakí a dnešná spoločnosť na tom možno až tak veľa nezmení.

Jedna obyčajná Američanka spôsobila na internete hromadné záchvaty smiechu po tom, čo sa konečne odhodlala zareagovať na kolujúce meme o tom, ako sa fotili naše prastaré babičky a ako budú vyzerať spomienkové fotografie na dnešné ženy. Obrázky sa dnešné ženy snažia vykresľovať ako obyčajné štetky, avšak spomínaná Američanka na vlastnej koži zistila, že nahotinky nepatria medzi záležitosti, ktoré vymyslela dnešná spoločnosť, pretože úplnou náhodou objavila v starej zabudnutej obálke fotografie svojej praprastarej mamy, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani mnohé dnešné instagramové slečny.

 

Žena zabáva internet príbehom o svojej divokej prastarej babičke. Prestalo ju baviť porovnávanie, ktoré z dnešných dievčat robí štetky

 

Už som na internete videla asi 600 rôznych verzií tohto obrázku a musím vám vyrozprávať jeden príbeh.

 

Odohráva sa v roku 2012. Sú Vianoce. Je to prvý rok, v ktorom sme ja aj moja sestra doma z vysokej školy a cítime sa trochu nostalgicky, tak vyberieme staré rodinné albumy a vyberáme sa na spomienkový výlet do minulosti, aby sme si zaspomínali na všetkých rodinných príslušníkov. Všetci sedíme na gauči alebo na podlahe s horúcou čokoládou a náš pes sa schúlil pod vianočným stromčekom. Je to všetko veľmi pohodové a príjemné.

 

Prechádzame maminou stranou rodiny, smejeme sa na obrázkoch mojej babičky, ktorá do vianočného baliaceho papiera zabalila aj psa a babička sa potom vyškiera do fotoaparátu, avšak v tej chvíli sme objavili starú hnedú obálku. „Čo to do pekla je?“ opýtala sa moja sestra, pretože v obálke našla štyri lístky na Titanic, nepoužité, a mama nám onedlho už rozpráva príbeh o tom, ako jej predkovia takmer emigrovali na Titanicu, ale jej prastará tetuška Liz dostala osýpky a všetci potom museli zostať v karanténe, čím im vlastne zachránila životy. Jedinou ďalšou vecou v obálke je sedem fotografií z roku 1890. Je na nich moja praprastará babička. Sú to nahé fotky. Nejde o žiadne umelecké akty. Ide o úplne surovo zúfalo obscénne nahotinky, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani dnešné dievčatá. Praprastará babička sa takto odfotila ešte veľmi dávno, aby sa pokúsila presvedčiť svojho manžela, nech sa presťahuje späť do Anglicka po tom, čo ju opustil a odišiel si užívať život do Chicaga. Ani nedokážem popísať, ako hlasno sme sa smiali.

 

Ponaučenie? Ľudia boli vždy rovnakí a fotili sa nahí od momentu, kedy to bolo vôbec po prvýkrát možné. A tvoje nahé fotky tiež niekoho o zopár desiatok rokov dobre pobavia počas vianočnej oslavy.

Zdroj: boredpanda.com Tagy: babička
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia3 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
3 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Envious22. október 2017, 19:17

Tak tady někomu slušně uniká pointa...
Prababička určitě nesdílela své "akty" veřejně (tehdejším ekvivalentem by bylo např. rozesílání plakátů, či pózování v novinách).
Není to o tom tu fotografii pořídit, ale o tom, že jí sdílíte světu... nebo vám snad přijde, že i holky, které posílají erotické fotky jen např. svému příteli, jsou hromadně označovány za štětky?

5 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
123x23. október 2017, 6:29

1. souhlasím s Envious a 2. já jsem si tu historku přečetla. A stále netuším, proč bych měla z krátké rodinné poznámky na okraj dostávat "hromadné záchvaty smíchu". To, že doba se mění rychle a hodně, lidé pomalu a málo je fakt, ale že bych se z toho hystericky válela po podlaze v "hromadném záchvatu smíchu" s ostatními uživateli internetu....

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Podlucky von Absurdistan23. október 2017, 15:44

Stejně jako celý internet i já jsem dostal hromadný záchvat smíchu, ještě teď se při každé vzpomínce na tento supervtipný článek kácím na zem a vybuchuji v mohutný nezastavitelný řehot. Vždy jsem si myslel, že zabijácký vtip z Monty Pythona je mýtus, teď už vím, že existuje. Zacházejte prosím s tímto článkem obezřetně, někdo by se mohl uchechtat k smrti.

1 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá
Najčítanejšie