Piatok 20. 4. 2018 meniny má Marcel

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Obsah vznikol v spolupráci s Mama's Hotel

Bratislavský Mama's Hotel ponúka individuálny prístup, luxusné dizajnové priestory aj sushi reštauráciu pre tých najnáročnejších (Videoreport)

Navštívili sme obľúbený hotel v hlavnom meste s netradičným konceptom pre náročných.

12. júl 2017, 19:14

Navštívili sme obľúbený hotel v hlavnom meste s netradičným konceptom pre náročných.

Pri našej tour po tých najkrajších hoteloch naprieč našou krajinou sme sa tentokrát zastavili v hlavnom meste, konkrétne v luxusných priestoroch Hotel Mama's. Na bratislavské pomery ide o pomerne netradičný koncept, keďže vedenie dbá v prvom rade na veľmi individuálny prístup k svojim zákazníkom. Zároveň ponúka dizajnové priestory, komfort a špeciálne služby ako napríklad nekonečný vyber druhov vankúšov, o ktorých ste vlastne ani nevedeli, že existujú. Chýbať nemôže ani klasika ako wellness a luxusný apartmán.

 

Náš moderátor Šajmo vás prostredníctvom videoreportu vezme do útulných priestorov hotela, ktorého obrovskou devízou je mimochodom aj ázijská reštaurácia zameriavajúca sa v prvom rade na sushi a jeho špeciálne variácie. Hotel Mama's je už v Bratislave kvalitou pripravovaného jedla veľmi dobre známy, no ak ste o ňom ešte náhodou nepočuli, zábery na čerstvé sushi z nášho videa vás určite o návšteve presvedčia. V tomto prípade sú už asi ďalšie slová zbytočné, takže sa pohodlne usaďte a poďme na to. 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia1 komentár
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
BecauseImBatman17. júl 2017, 12:49

...už to prehanate s týmito reklamnými "článkami" ....ano chápem zaplatiť si to zarobiť ale obávam sa že za rok-dva bude 90% obsahu tu práve tohto charakteru peeaacee

12 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie