Štvrtok 21. 9. 2017 meniny má Matúš

hľadaj na refresheri

Zaujímavosti

Bratislavský Mama's Hotel ponúka individuálny prístup, luxusné dizajnové priestory aj sushi reštauráciu pre tých najnáročnejších (Videoreport)

Navštívili sme obľúbený hotel v hlavnom meste s netradičným konceptom pre náročných.

12. júl 2017, 19:14
zdroj: Obsah vznikol v spolupráci s Mama's Hotel
12. júl 2017, 19:14

Pri našej tour po tých najkrajších hoteloch naprieč našou krajinou sme sa tentokrát zastavili v hlavnom meste, konkrétne v luxusných priestoroch Hotel Mama's. Na bratislavské pomery ide o pomerne netradičný koncept, keďže vedenie dbá v prvom rade na veľmi individuálny prístup k svojim zákazníkom. Zároveň ponúka dizajnové priestory, komfort a špeciálne služby ako napríklad nekonečný vyber druhov vankúšov, o ktorých ste vlastne ani nevedeli, že existujú. Chýbať nemôže ani klasika ako wellness a luxusný apartmán.

 

Náš moderátor Šajmo vás prostredníctvom videoreportu vezme do útulných priestorov hotela, ktorého obrovskou devízou je mimochodom aj ázijská reštaurácia zameriavajúca sa v prvom rade na sushi a jeho špeciálne variácie. Hotel Mama's je už v Bratislave kvalitou pripravovaného jedla veľmi dobre známy, no ak ste o ňom ešte náhodou nepočuli, zábery na čerstvé sushi z nášho videa vás určite o návšteve presvedčia. V tomto prípade sú už asi ďalšie slová zbytočné, takže sa pohodlne usaďte a poďme na to. 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 1 komentár
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
BecauseImBatman17. júl 2017, 12:49

...už to prehanate s týmito reklamnými "článkami" ....ano chápem zaplatiť si to zarobiť ale obávam sa že za rok-dva bude 90% obsahu tu práve tohto charakteru peeaacee

12 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá