Utorok 20. 3. 2018 meniny má Víťazoslav, Klaudius

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

Fenomenálny Kazma opäť raz prekonal obrovský rekord československého internetu. Záujem o jeho šou v stredu dosiahol neuveriteľnú podobu

Užívatelia internetu boli skutočne netrpezliví.

18. máj 2017, 19:38

Užívatelia internetu boli skutočne netrpezliví.

V stredu o polnoci uzrela svetlo sveta jedna z najlepších a najprepracovanejších internetových šou, aké kedy Československo videlo. Kazma sa už pri predošlom dieli s Justinom Bieberom podieľal na tom, že na Seznam.cz v deň prieméry zaznamenali najväčští tok dát v jeho histórii, avšak tentoraz svoju dominanciu na Sezname posunul ešte o úroveň vyššie. Od stredy rána, keď šou odpremiérovala, ľudia netrpezlivo klikali na Stream, čo je portál patriaci pod Seznam, a preklikali sa až ku neuveriteľnému rekordu.

 

Fenomenálny Kazma opäť raz prekonal obrovský rekord československého internetu. Záujem o jeho šou v stredu dosiahol neuveriteľnú podobu

 

Najnavštevovanejší český portál vydal pred pár hodinami zaujímavý informáciu o tom, že Kazmova One man show v jednej chvíli predstavovala až polovicu všetkého, čo užívatelia na Sezname vyhľadávali a sledovali. Do štatistík sa to premietlo tak, že Kazma včera zabral až 65 percent dát celého portálu Seznam a ako sa píše na samotnom webe, najnavštevovanejší český portál každý deň navštívi niekoľko miliónov ľudí. One man show má v tejto chvíli, čiže ešte stále ani celé dva dni po odvysielaní, už bláznivých takmer 2,5-milióna zhliadnutí a nepochybne sa už stihla zaradiť medzi najväčšie fenomény československé internetu, aké sme tu kedy mali. Kazma sa dokonca na chvíľu dostal aj na druhú priečku spomedzi najvyhľadávanejších tvorcov na portáli ČSFD.cz a ak si myslíš, že Karel Ondrka alias čudák zo šou Prostřeno je na prvej priečke, potom hádaš správne.

 


 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia3 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
3 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
teppich18. máj 2017, 19:53

kazma na hrad!

som tu jeho show pozeral este ked ho Paťo "dobil"
už vtedy vsetkych poje*bal do huby.
To, ze to dotiahne do takehoto formatu som necakal.
Prepracovane do posledneho detailu.

(Y)

59 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Misulko19. máj 2017, 0:13

ja z duse neznasam youtuberov, vlogerov a podobnych predavacov internetovej reklamy, no pri kazmovi musim chtiac-nechtiac pripustit. ze robi dobre to co robi. a neda mi to spavat, mile rad by som ho dohejtoval tak ako napriklad gogota, ale nemozem.

35 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
lese19. máj 2017, 21:43

Fu, fakt som o ňom ešte nepočul (žiješ v jaskyni za 3-2-1) tak to idem napravit

1 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie