Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
13. augusta 2013, 19:31
Čas čítania 0:00
Dominik Vetrák

Expendables III majú oficiálne potvrdených hercov

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Expendables III konečne oficiálne potvrdili mená hercov, ktorí sa vo filme objavia. Ako to je s Cageom, Banderasom, Seagalom a inými?

Patrick Hughes, režisér tretích Expendables, dnes potvrdil mená hercov pre film. Natáčať sa začne už 19. augusta, a to v Bulharsku. Istými menami teda sú: Sylvester StalloneJason Statham, Harrison Ford, Mel Gibson, Dolph LundgrenJet Li, Antonio Banderas, Wesley Snipes, Arnold Schwarzenegger, Rousey, Couture, Crews, Ortiz a Lutz. Neistí sú stále Jackie ChanMilla JovovichMickey Rourke a Steven Seagal, pričom veľkými požiadavkami na honorár si to definitívne pohnojil Bruce Willis a určite sa tak k parte nepridá. Posledným záhadným článkom je Nicolas Cage, avšak mám dojem, že celé tie negovania informácií o tom, že by sa vo filme mal objaviť, sú len marketingovým ťahom a skutočne ho v snímku uvidíme.

Expendables III majú oficiálne potvrdených hercov
Domov
Zdieľať
Diskusia