Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
Tento článok je PR správa spoločnosti Hodinkovna.sk.
12. marca 2024, 9:03
Čas čítania 1:34
Sponzorovaný obsah

Invicta: Pánske hodinky švajčiarskej kvality za dostupnú cenu

MÓDA HODINKY
Uložiť Uložené

V širokej ponuke hodinárstva sa Invicta pomaly presadzuje pred konkurenciou, ponúkajúc zaujímavé modely, ktoré vydržia skúšku času.

Slováci čoraz častejšie siahajú po hodinkách Invicta a niet sa čomu čudovať, pretože je to značka, ktorá v sebe spája švajčiarsku presnosť, spoľahlivosť a cenovú dostupnosť, čím reaguje na rastúce očakávania spotrebiteľov.

Spoznajte spoľahlivé hodinky Invicta

Založená Raphaelom Picardom v roku 1837 v srdci švajčiarskeho mesta La Chaux-de-Fonds. Značka Invicta, čo v preklade z latinčiny znamená „neporaziteľný“, si rýchlo vybudovala povesť značky založenej na spoľahlivosti, cenovej dostupnosti a bezchybnej švajčiarskej presnosti.

Táto značka dokázala čeliť mnohým výzvam vrátane kvartovej revolúcie v 70. rokoch 20. storočia, počas ktorej Invicta úspešne spojila tradičné hodinárske umenie s modernými technológiami. Tento indikatívny prístup umožnil značke upevniť svoju pozíciu na trhu ako výrobcovi hodiniek vysokej kvality ponúkaných za dostupné ceny, čím dynamicky reagovala na neustále sa meniace trendy a technologické inovácie.

V rámci svojej dlhej histórie Invicta neustále rozširovala svoje hranice v oblasti dizajnu a technológie, čo z nej urobilo predstaviteľa hodinárskej inovácie. S každým novým modelom Invicta potvrdzuje svoje záväzky voči excelentnejším, posúvajúc limity možného a ponúkajúc hodinky, ktoré nielenže presne merajú čas, ale sú aj vyhlásením štýlu a osobnosti.

Odporúčané
TOP 10 luxusných švajčiarskych hodiniek z druhej ruky. Značky Rolex či Hublot môžeš mať aj bez toho, aby si predal obličku TOP 10 luxusných švajčiarskych hodiniek z druhej ruky. Značky Rolex či Hublot môžeš mať aj bez toho, aby si predal obličku 23. apríla 2024, 11:00

Jej sortiment, ktorý zahŕňa všetko od elegantných až po športovo orientované modely, dokazuje, že Invicta naozaj ponúka niečo pre každého bez ohľadu na príležitosť alebo životný štýl. S touto filozofiou Invicta pokračuje v tradícii vynikajúcich hodiniek, ktoré sú cenovo dostupné a zároveň nekompromisne kvalitné, čím si zabezpečuje trvalé miesto v srdciach hodinárskych nadšencov po celom svete.

hodinky
Zdroj: Adobestock.com/NorGal

Invicta: švajčiarska kvalita, dostupná cena

Invicta je značka, ktorá dokazuje, že vysoká kvalita môže ísť ruka v ruke s dostupnou cenou. Hodinky vyrobené z pevnej ocele a zo skla odolného voči poškriabaniu zaručujú stálu presnosť času vďaka starostlivo konštruovaným mechanizmom. Pokročilé funkcie, ako je dátum, stopky a vodotesnosť, robia hodinky Invicta vynikajúcou voľbou nielen na každodenné nosenie, ale aj počas rôznych aktivít.

Vďaka širokej škále modelov si každý môže nájsť hodinky, ktoré nebudú len spoľahlivým nástrojom, ale aj štýlovým doplnkom zdôrazňujúcim individuálny charakter.

Pánske hodinky Invicta – definícia mužského štýlu

Pánske hodinky Invicta definujú mužský štýl, spájajúc odolnosť s eleganciou. Ich pevné náramky a veľké puzdrá zaručujú, že sa odlišujú od ostatných. Invicta navrhuje hodinky pre mužov, ktorí oceňujú nielen praktickosť, ale aj jedinečný dizajn. S rôznorodosťou farieb a vzorov sú ideálne na akúkoľvek príležitosť – od formálnych udalostí až po relaxačné víkendy. Objavte svoj ideálny model na Hodinkovna.sk, kde na vás čaká široká ponuka pánskych hodiniek Invicta, pripravených zdôrazniť váš osobitý štýl.

Späť
Zdieľať
Diskusia