Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
22. novembra 2022, 21:18
Čas čítania 0:24

AKTUÁLNE: V Bratislave môže v noci snežiť, mesto chystá zimnú údržbu

Kategória:
News
Uložiť Uložené

Preventívny zásah je podľa mesta potrebný, keďže aj pri teplotách tesne nad nulou sa môže rýchlo tvoriť súvislá vrstva snehu.

V Bratislave môže v noci snežiť, mesto preto chystá zásah zimnej údržby. Tá sa bude týkať preventívneho posypu lávok a schodov, v prípade potreby aj kopcovitých terénov a mostov. Hlavné mesto o tom informovalo na sociálnej sieti.


„Budú pripravené sypače a ruční pracovníci, ktorí v prípade potreby vyrazia do terénu ešte predtým, aby kritické úseky začali preventívne ošetrovať skôr, než začne snežiť,“ vyhlásili. Preventívny zásah je podľa mesta potrebný, keďže aj pri teplotách tesne nad nulou sa môže rýchlo tvoriť súvislá vrstva snehu.


Včasnou zimnou údržbou chce Bratislava zabezpečiť zjazdnosť ciest a čo najrýchlejšie dosiahnuť schodnosť chodníkov pre ľudí cestujúcich do práce.

Domov
Zdieľať
Diskusia