Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Richard Balog
2. augusta 2022, 18:04
Čas čítania 0:32

Vrece na odpad za 1 750 eur? Značka Balenciaga uviedla do predaja tašku z poslednej kolekcie

Kategória:
Móda
Uložiť Uložené
Vrece na odpad za 1 750 eur? Značka Balenciaga uviedla do predaja tašku z poslednej kolekcie
Zdroj: Balenciaga

Produkt je dostupný v troch farebných vyhotoveniach v kamenných obchodoch módneho domu.

Ponuka módneho domu Balenciaga je plná prekvapení v podobe bizarných produktov, ktorých praktické využitie je otázne. V kamenných obchodoch značky sú najnovšie k dispozícii tašky, ktoré pripomínajú vrecia na odpadky. Ich cena je 1 750 eur a dostupné sú v troch farbách – v čiernej, bielej a modrej. 

Extravagantnú tašku s názvom Trash Pouch sme prvý raz videli na prehliadke unisex kolekcie určenej na obdobie jeseň/zima 2022, ktorú kreatívny riaditeľ módneho domu Demna Gvasalia venoval Ukrajine a klimatickej kríze.

Gvasalia začal šou slovami: „Táto prehliadka nepotrebuje žiadne vysvetlenie. Je venovaná neohrozenosti, odporu a víťazstvu lásky a mieru“, aby po prehliadke pre WWD povedal: „Nemohol som si nechať ujsť príležitosť vyrobiť najdrahšie vrece na odpadky na svete.“

Výber najbizarnejších produktov s logom Balenciaga vrátane tenisiek na podpätkoch či cestovného vankúša s kapucňou sme zhrnuli v osobitnom článku.

Balenciaga
Zdroj: Balenciaga
25. júla 2022, 18:28 Čas čítania 0:34 Kanye West minul viac ako 4 milióny dolárov v módnom dome Balenciaga od začiatku tohto roka Kanye West minul viac ako 4 milióny dolárov v módnom dome Balenciaga od začiatku tohto roka
Domov
Zdieľať
Diskusia