Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento článok je sponzorovaný obsah spoločnosti Jägermeister.
1. mája 2021, 18:44
Čas čítania 0:26
Sponzorovaný obsah

Zastav okoloidúcu a povedz jej, že jej to veľmi pristane. So Slovákmi sme si v uliciach zahrali hru pravda alebo odvaha

REFRESHER
Uložiť Uložené

Ako to dopadne, keď majú Slováci hovoriť pravdu a plniť úlohy, ktoré otestujú ich odvahu? Zisťovali sme v uliciach hlavného mesta.

Aké bizarnosti Slováci prezradili, keď mali pravdivo odpovedať na zákerné otázky? V uliciach Bratislavy sme sa ich pýtali, či niekedy jedli vlastné šušne, na akom najzvláštnejšom mieste mali sex a či ich niekedy niekto pristihol pri pozeraní porna. Aj keď sa niektorí hanbili, dozvedeli sme sa pravdepodobne viac, ako sme pôvodne plánovali. Boli dokonca ochotní odhaliť tajomstvá, ktoré doteraz dlhé roky skrývali pred rodičmi.

Tí, ktorí si zvolili disciplínu „odvaha“, museli plniť úlohy, ktoré ich na chvíľku vyviedli z komfortnej zóny. Svoje úlohy však zvládli bravúrne a ty si môžeš pozrieť výsledok v nasledujúcom videu. 

Ulice slnečnej Bratislavy sme tentoraz navštívili v spolupráci s Jägermeisterom, ktorý respondentov obdaroval novinkou Scharf. 

Odporúčané
Nerieš, Boy Wonder, Kontrafakt aj Zayo. Tieto albumy očakávame v roku 2021 Nerieš, Boy Wonder, Kontrafakt aj Zayo. Tieto albumy očakávame v roku 2021 30. apríla 2021, 14:39
Domov
Zdieľať
Diskusia