Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento obsah je PR správa spoločnosti Red Bull.
5. februára 2021, 11:31
Čas čítania 1:27
Sponzorovaný obsah

Zapoj sa do Red Bull Ultimátny Hráč a vyhraj PlayStation 5 či výlet na preteky F1

TECH HRY RED BULL
Uložiť Uložené

Registrácia je spustená a misia jasná - zvíťaziť!

V rebríčku akejkoľvek hry sa vždy umiestníš na prvom mieste? Nerobí ti problém Counter-Strike, Clash Royale, ale ani FIFA? V tom prípade by si mal svoj unikátny hráčsky skill zúžitkovať. Teraz ti môže zabezpečiť výlet na preteky F1, Sony PlayStation 5 a mnoho ďalších lákavých cien. 

Red Bull Ultimátny Hráč je po roku späť a už po piaty raz hľadá najuniverzálnejších hráčov zo Slovenska a Česka. Ukáž svoje zručnosti v unikátnom hernom päťboji a získaj okrem nekonečnej slávy aj skvelé ceny.

Registráciu a všetko, čo potrebuješ vedieť, nájdeš tu:

Chcem vedieť viac
hráč, hranie hier, red bull, ultimátny hráč
Zdroj: Gabriele Seghizzi / Red Bull Content Pool

Vylešti displej, priprav si myš a klávesnicu. V utorok 23. februára 2021 sa začína „drtiť“ naplno. Podobne ako minulý rok, Red Bull Ultimátny Hráč odštartuje strategickou mobilnou hrou Clash Royale, po ktorej štafetu od 2. marca preberie najobľúbenejší futbalový simulátor FIFA 21. Prípravu už môžu zahájiť aj fanúšikovia taktickej strieľačky Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO). Tá bude treťou v poradí a CS:GO turnaj začne 9. marca. Od 16. marca vstúpi na scénu aj herný fenomén League of Legends a kolotoč online turnajov uzatvára od 23. marca športová mobilná hra Bike Unchained 2. Turnaje môžeš sledovať online a o streaming sa postarajú Mishkin, Seron, Blade, Xnapy a Jirka Král.

Jirka Král na turnaji Ultimátny Hráč
Jirka Král na turnaji Ultimátny Hráč Zdroj: Dan Vojtech / Red Bull Content Pool

Jediná misia - zvíťaziť

Na hráčov zo všetkých kútov Slovenska a Česka čaká päť samostatných online turnajov, z ktorých každý bude mať aj svojich ocenených víťazov. Red Bull Ultimátny Hráč prebehne systémom jeden proti jednému a v každej hre (okrem Bike Unchained 2) budú dve online kvalifikácie, z ktorých do finálového turnaja postúpi 16 najlepších hráčov.

Univerzálni gameri, ktorí sa zúčastnia dvoch a viac turnajov, budú zaradení aj do Ultimátneho rebríčka. Offline finále bude 3. apríla 2021 v Prahe a postúpi naň TOP 8 hráčov, ktorí zabojujú nielen o zásobu energie na celý rok a merchandise Red Bull Ultimátny Hráč, ale aj o výlet pre dve osoby na preteky F1, Sony PlayStation 5, Wolt kredity, ceny od Logitech a poukazy na nákup od progamingshop.sk.

Súťaž o nadupané ceny pre všetkých

Šancu vyhrať novú konzolu PlayStation 5 a ďalšie skvelé herné zariadenia máš aj v prípade, že sa nezapojíš do online turnaja. Do 31. marca 2021 bude na webe redbull.sk/sutaz prebiehať súťaž o skutočne lákavé ceny. Postačí registrácia a správne zodpovedanie otázok týkajúcich sa turnaja Red Bull Ultimátny Hráč a si v hre aj ty.

hráč, hranie hier, red bull, ultimátny hráč
Zdroj: Armon Ruetz / Red Bull Content Pool

Viac o hernom päťboji, pravidlá, rozpis turnajov a registráciu nájdeš na redbull.sk/hrac.

Informácie nielen o Red Bull Ultimátnom Hráčovi, ale aj zo sveta gamingu, nájdeš na hernazona.sk.

Domov
Zdieľať
Diskusia