Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
3. decembra 2019, 18:08
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Slováci najviac počúvajú Billie Eilish, Barbora Bakošová po novom spieva vianočné koledy

REFRESHER
Uložiť Uložené

V uliciach Bratislavy sme zisťovali, čo aktuálne počúvajú Slováci.

Ako sa s príchodom zimy zmenil hudobný vkus Slovákov? Práve na túto otázku sme hľadali odpoveď v bratislavských uliciach, kde sme zastavovali ľudí so slúchadlami. Aj keď sme sa opäť dočkali multižánrovej nádielky, jeden interpret sa opakoval hneď niekoľkokrát.

Zdá sa, že podobne ako vo svete, aj v našich končinách trenduje len 17-ročná Billie Eilish, ktorej tvorbu už poznáme všetci, aj keď by sme možno nechceli, resp. ju nevyhľadávame. 

Naša moderátorka Barborka odchytila aj jedného speváka v centre, ktorý nám zaspieval vianočné koledy a aby toho nebolo málo, v závere si zaspievala aj ona sama. 

Viac sa už ale dozvieš v našom videu, ktoré je opäť plné tipov s potenciálom osviežiť tvoj hudobný playlist. Slováci počúvajú aj energické skladby, v niektorých prípadoch sa však dokázali naladiť na viac melancholickú vlnu. 

Odporúčané
Kontrafakt: Fejkových správ je veľa, preto máme na coveri deti, tie sú najúprimnejšie (Rozhovor) Kontrafakt: Fejkových správ je veľa, preto máme na coveri deti, tie sú najúprimnejšie (Rozhovor) 1. decembra 2019, 9:55
Domov
Zdieľať
Diskusia