Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
13. júna 2019, 10:15
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

7-ročný chlapec udupal hrdličku k smrti, otec sa len prizeral

ZAUJÍMAVOSTI PES
Uložiť Uložené

Obecný policajt nedokázal pochopiť, prečo otec chlapca nezasiahol.

V Tekovských Lužanoch na autobusovej zastávke stál 7-ročný žiak s otcom. Blízko chlapca priletela hrdlička, po ktorej malý Santiago začal ihneď šliapať. Podľa informácií TV Markíza išiel v danej dobe okolo obecný policajt a tragické úmrtie hrdličky pozoroval na vlastné oči.

Spýtal som sa ho, prečo to robí, či by sa jemu páčilo, keby po ňom takto niekto poskákal," cituje Markíza otázku náčelníka obecnej polície Petra Podhorského, ktorou sa dotazoval Santiaga na jeho skutok.

Odporúčané
Jozef chytil psa pod krk, hodil ho na cestu a následne zviera udrel do hlavy Jozef chytil psa pod krk, hodil ho na cestu a následne zviera udrel do hlavy 5. júna 2019, 10:00

Iba niekoľko metrov od chlapca útočiaceho na hrdličku mal stáť jeho otec Jozef L. Ten však podľa vlastných slov útok nevidel a neskôr svojho syna za skutok pokarhal. Krátko nato sa však v Tekovských Lužanoch odohral ďalší prípad týrania zvierat.

Tentokrát bola agresorom dospelá žena, ktorá hodila psa do betónovej skruže. Pes mal byť v z tohto činu v obrovskom strese a od strachu sa pomočil. O zviera je už však našťastie v aktuálnej chvíli postarané v útulku. Vinníčke hrozia dva roky odňatia slobody a skutok malého Santiaga by malo riešiť vedenie školy.

Odporúčané
Slovenskí pilčíci stretli v lese medveďa, vulgárne mu nadávali a trafili ho do hlavy, keď sa zviera snažili odohnať Slovenskí pilčíci stretli v lese medveďa, vulgárne mu nadávali a trafili ho do hlavy, keď sa zviera snažili odohnať 8. júna 2019, 10:09
Domov
Zdieľať
Diskusia