Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
16. mája 2019, 12:57
Čas čítania 0:00
Jakub Paulík

Poľský kňaz sa uspokojoval rukou 7-ročného dievčaťa. Dokument na Youtube videlo už 15 miliónov ľudí

Poľský kňaz sa uspokojoval rukou 7-ročného dievčaťa. Dokument na Youtube videlo už 15 miliónov ľudí
Zdroj: Youtube / SEKIELSKI
FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené
Citlivý obsah
Článok môže obsahovať:
  • produkty a služby určené pre osoby staršie ako 18 rokov
  • sex, nahotu a iný NSFW obsah
  • násilie, krv alebo obsah nevhodný pre citlivé povahy
mám nad 18 rokov
a chcem zobraziť obsah
späť na hlavnú stránkuSpäť

39-ročná Anna do dnešného dňa nemôže cítiť mlieko, ktoré perverzný kňaz pravidelne popíjal.

Nikomu to nepovedz (Tylko nie mów nikomu) zobrazuje príbehy niekoľkých obetí poľských kňazov, ktorí mali v minulosti sexuálne zneužiť viacero detí. 39-ročná Anna Misiewiczová mala byť v minulosti zneužitá kňazom Janom A., a preto sa spoločne s tvorcami dokumentu vydala do jeho domu s cieľom natočenia tohto stretnutia.

Jan A. mal Annu ešte ako 7-ročnú zavolať do izby, kde ju za zamknutými dverami chytal za prsia a následne pomocou jej ruky aj masturboval. Tvorcovia sa pred niekoľkými dňami rozhodli celý dokument zverejniť na Youtube, vďaka čomu môžeš na vlastné oči pozorovať konfrontáciu zvráteného kňaza a nešťastné zážitky ďalších obetí sexuálneho zneužívania.

Za dokumentom Nikomu to nepovedz stojí režisér Tomasz Sekielski a producent Marek Sekielski. Dokument sa okrem konfrontovania kňazov obeťami sústreďuje aj na duchovných, ktorí takéto činy mali údajne kryť.

Film bol financovaný z verejnej zbierky a v priebehu natáčania za filmovým štábom prichádzali ďalší a ďalší ľudia so svojimi hrozivými zážitkami s poľskými kňazmi. Mnohé z obetí preto nemohli priamo v dokumente vystúpiť. S novými dôkazmi chce však štáb dokumentu pracovať aj naďalej, a preto ľudí prosí o finančnú podporu. Číslo účtu nájdeš priamo v Youtube odkaze daného videa v sekcii popisu.

Domov
Zdieľať
Diskusia