Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Obsah vznikol v spolupráci s Fejm.sk.
9. mája 2019, 15:01
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Egova Off-White mikina aj Zayova Supreme bunda. Ako jednoducho získať oblečenie slovenských raperov?

MÓDA EGO HAHA CREW PIL C RYTMUS SEPAR
Uložiť Uložené

VÚB banka rozbieha kampaň, v rámci ktorej môžeš okrem študentského účtu získať aj vzácne oblečenie z klipov slovenských raperov.

Ešte v závere apríla sa na instagramových účtoch známych raperov objavili príbehy, v ktorých balili do krabíc s rovnakým nápisom „FEJM“ balili oblečenie drahých značiek zo svojich úspešných videoklipov. Tie majú v súčasnosti nevyčísliteľnú hodnotu, dnes však už vieme, že sa k nim môžeš dostať úplne zadarmo. 

Stránka fejm.sk odhaľuje, že ide o kampaň VÚB banky, ktorá vznikla v spolupráci s členmi Kontrafaktu, Haha Crew, Pil Cm, Separom aj Aless. Okrem študentského účtu s množstvom výhod môžeš vďaka tomuto projektu získať aj vzácne kúsky z klipov, medzi ktoré patrí aj Rytmusova Swarovski bunda Bengoro alebo Egova Off-White mikina. 

Odporúčané
Rytmus, Ego, Separ a Aless balia vzácne oblečenie zo svojich klipov do rovnakých krabíc. Chystajú spoločný biznis? Rytmus, Ego, Separ a Aless balia vzácne oblečenie zo svojich klipov do rovnakých krabíc. Chystajú spoločný biznis? 26. apríla 2019, 12:15

Pil C daroval do kampane svoje Bape tričko, Dalyb so Zayom neostali svojej povesti nič dlžní a vzdali sa Supreme dresu, resp. bundy. Separ prispel šušťákovou súpravou Reebok a otázkou teda ostáva, ako sa k týmto veciam vlastne dostať. 

Mimochodom, všimli sme si, že ku jednotlivým kúskom sa dá dostať aj počas pozerania videoklipov na YouTube. V pravom rohu uvidíš upozornenie, na ktoré stačí kliknúť. 

Keď chceš handry z klipov slovenských raperov, musíš mať FEJM účet
Keď chceš handry z klipov slovenských raperov, musíš mať FEJM účet

Dobrou správou je, že nemusíš míňať stovky eur. Stačí, keď si na stránke vyberieš, o aký kúsok z FEJM kolekcie by si mal záujem a zadáš svoj email, ktorý si uviedol pri otvorení FEJM účtu alebo akéhokoľvek účtu pre mladých od VÚB. Nezabúdaj, že FEJM účet je úplne zadarmo. 

Do súťaže sa môžeš zapojiť aj keď ešte nemáš FEJM účet, do konca súťaže si ho totiž môžeš veľmi jednoduchým spôsobom z pohodlia domova otvoriť. Stačí zadať svoj email.  V prípade Separa a Night Kinga sa všetko dozvieš v správny čas.

Tvorcovia kampane pripravili aj krátke video, kde uvidíš všetky kusy oblečenia aj momenty, keď sa objavujú v klipoch.

Zároveň získaš výhody ako bezplatné vedenie účtu, výber peňazí cez aplikáciu, platba cez Google PAY a taktiež obľúbenú službu Viamo. Aj to všetko, samozrejme, zadarmo. 

Čaká ťa množstvo výhod, čisto biela karta a fixky a ostatné je na tebe. Môžeš si ju upraviť presne tak, ako chceš, pretože si ju pokreslíš sám. Každá karta bude unikát a pokojne sa môžeš odviazať. 

Keď chceš handry z klipov slovenských raperov, musíš mať FEJM účet
Keď chceš handry z klipov slovenských raperov, musíš mať FEJM účet
Domov
Zdieľať
Diskusia