Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Obsah vznikol v spolupráci s Fejm.sk
26. apríla 2019, 12:15
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Rytmus, Ego, Separ a Aless balia vzácne oblečenie zo svojich klipov do rovnakých krabíc. Chystajú spoločný biznis?

HUDBA EGO HAHA CREW PIL C RYTMUS SEPAR
Uložiť Uložené

Na Instagrame sa dejú čudné veci. Najznámejší slovenskí raperi balia do krabíc s nápisom „Fejm“ svoje drahé a vzácne oblečenie z klipov.

Slovenským Instagramom sa posledných pár hodín šíria videá, ako slovenskí raperi balia do krabíc s rovnakým logom a nápisom „Fejm“ oblečenie zo svojich šatníkov. Ide o vzácne kúsky luxusných značiek a taktiež outfity z populárnych videoklipov. Ceny sa pohybujú v stovkách eur, keďže sú súčasťou vizuálov s miliónmi pozretí, ich hodnota je aktuálne nevyčísliteľná. 

Zatiaľ sme mali možnosť vidieť podobné instagramové príbehy na profiloch Ega, Rytmusa, Separa a Aless. Všetci svoje veci skladajú do totožných obalov, zatiaľ sa však nedozvedáme, čo s nimi bude ďalej. Zároveň každý odkazuje na stránku fejm.sk.

Rytmus balí vzácnu bundu Bengoro z videoklipu Chcú sa ma dotknúť, Ego Off-White mikinu za stovky eur, ktorú si obliekol na natáčanie Robím to čo chcem.

Rytmus, Ego, Separ a Aless balia vzácne oblečenie zo svojich klipov do rovnakých krabíc. Chystajú spoločný biznis?
 

Predpokladáme teda, že by mohlo ísť napríklad o spoločný internetový obchod zameraný na resell drahých vecí, keďže v dnešnej dobe ide o nepopierateľný trend. Zároveň by tak mohli dostať k fanúšikom kúsky, ktoré už nenosia. V hre je aj verzia, že pôjde o akúsi sieň slávy, čomu by mohol nasvedčovať samotný názov. Alebo chystajú módnu prehliadku týchto vecí?

Interpretov sme už kontaktovali a už čoskoro sa snáď dozvieme, kam krabice posielajú a čoho sme vlastne svedkami. Ty si zatiaľ v komentároch tipni, o čo by mohlo ísť a akí raperi, raperky a speváci sa ešte zapoja. Vzhľadom na to, že sú zakomponované drahé kúsky oblečenia, to odhadujeme na Haha Crew či Pil C-ho, necháme sa však prekvapiť. 

Aless zabalila do „fejm” krabice bundu z najnovšieho videoklipu Plán, Separ zasa šušťákovú súpravu Reebok z vizuálu ku bangru Zlatí a zároveň kanál.

Rytmus, Ego, Separ a Aless balia vzácne oblečenie zo svojich klipov do rovnakých krabíc. Chystajú spoločný biznis?
 

Domov
Zdieľať
Diskusia