Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
9. februára 2019, 11:33
Čas čítania 0:00
Vl Mi

Muž sa v Prievidzi vlámal do lekárne, zhltol 90 Xanaxov a zaspal. Policajti po príchode veľa roboty nemali

ZAUJÍMAVOSTI
Uložiť Uložené

Zlodejovi neprekážalo ani to, že lekáreň je na rušnej ulici.

Smiešne a smutné zároveň. Muž sa nad ránom rozhodol, že vylúpi lekáreň v Prievidzi. Jeho cieľom však neboli peniaze, ale lieky. 34-ročný zlodej kameňom rozbil okno, našiel Xanax a užil neuveriteľných 90 tabliet.

Zlodej následne priamo v lekárni zaspal, policajti nemali teda veľa roboty. „Našli ho tu ležať na zemi. Hneď ako pojedol Xanax, tak odpadol a ležal tu,“ cituje zamestnanca Mária web tvnoviny.sk.

Muž nezvyčajnú akciu pravdepodobne plánoval. Okrem 90 tabletiek ťažkého lieku totiž užil aj vitamín C. Zrejme preto, aby si nepoškodil obrovskou dávkou pečeň.

Xanax sa užíva pri úzkostných stavoch. Symptómy vyskytujúce sa u pacientov zahŕňajú úzkosť, napätie, nespavosť, obavy, podráždenosť a/alebo vegetatívnu hyperaktivitu, ktorá sa môže prejavovať rôznymi somatickými ťažkosťami. Podrobne sme sa nebezpečným liekom venovali nedávno aj v článku, v ktorom sa dočítaš o rizikách užívania podobných medikamentov.

Muž sa v Prievidzi vlámal do lekárne, zhltol 90 Xanaxov a zaspal. Policajti po príchode veľa roboty nemali
Zdroj: www.google.com
Domov
Zdieľať
Diskusia