Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Pondelok 26. 8. 2019 meniny má Samuel

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Refresher
0
Viktor Kniš
21. január 2019, 1:11

Najlepšie z Refresheru za uplynulý týždeň: Koľko eur stojí vydržiavať mladú milenku a ako dlho sa v tele udrží extáza?

Pripravili sme si pre teba výber najzaujímavejších článkov na Refresheri za uplynulý týždeň.

Viktor Kniš
21. január 2019, 1:11
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
0
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.

 

Uplynulý týždeň bol opäť plný zaujímavých informácií z domova aj zo sveta, čo sme už tradične zhrnuli vo videu. Freshnews mapujú všetko dôležité z hudby, módy, filmov a v neposlednom rade aj nášho videoobsahu, ktorý môžeš skontrolovať priamo na kanáli. A pokojne nám daj odber, keďže pre teba máme nachystaný špeciál ku 100-tisíc odberateľom

 

Okrem dôležitých noviniek v podaní Denisky a Filipa spomenutých vo Freshnews sme sa rozhodli pripomenúť ti aj všetko dôležité v rámci obsahu na webe. V roku 2019 budeme venovať oveľa viac energie lokálnemu obsahu.Ak ti teda niektorý z nasledujúcich článkov ušiel, určite sa k nemu vráť, stálo nás veľa energie pripraviť ich.

 


 

Rozhovor s profesionálnym vojakom

Čo všetko musíš absolvovať, aby si sa stal vojakom? Ako vyzerá bežný deň slovenského vojaka? Dá sa skĺbiť vojenská služba a súkromný život? To všetko a ešte oveľa viac sa dozvieš v našom rozhovore s profesionálnym vojakom Denisom, ktorý nám ochotne porozprával o fungovaní v slovenskej armáde. 

 

Jeho slová budú užitočné pre každého, kto sa pohráva s myšlienkou prihlásiť sa, ale aj pre tých, ktorí majú o tejto náročnej práci akékoľvek pochybnosti. Zo stokára v Rimavskej Sobote sa Denis stal najprv študentom farmácie v Bratislave, odkiaľ ho vyhodili, a dnes je z neho odvážny ochranca našej krajiny. 

 

 

Kollárová dcéra je šupa. Koľko eur stojí vydržiavať mladú milenku a ako dlho sa v tele udrží extáza?

Rozhovor s Alexandrou, ktorá odmieta spolupráce so značkami, aby si založila vlastnú

Alexandra je dcérou Borisa Kollára, ktorá sa neraz postarala o rozruch na sociálnych sieťach a v médiách. Aj napriek tomu je však samostatná, študuje a vo voľnom čase už dlhé roky venuje profesionálnemu jazdeniu na koni.  Ďaleko nemá ani k modelingu.

 

My sme ju na rozhovor oslovili po tom, čo Slovensko obleteli jej fotografie z Plesu v opere, kde zažiarila princeznovskými šatami. Dokonca sa v rozhovore dozvieš aj to, do akej hĺbky máš zakopať mrtvolu, aby ju už nikto nikdy nenašiel. Ale to len tak na margo. Hehe. 

 

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa ALEXANDRA/ Do$$y (@ahornakova),

Rozhovor so Sugar Daddym, ktorý zaplatil 80-tisíc svojej spoločníčke

Pred približne dvoma rokmi sme na rozhovor oslovili SugarBabe, ktorá nám ochotne prezradila, čo všetko táto práca vlastne obnáša. Táto problematika je však zaujímavá aj z opačnej perspektívy, a tak sme si pre teba tento týždeň pripravili interviews s dvoma mužmi, ktorí ženám platia za spoločnosť.

 

Našli sme odpovede aj na to, čo Mareka a Jána viedlo k tomu, aby sa z nich stal Sugar Daddy. Odpovedali, aké výhody a nevýhody videli na tomto nezvyčajnom vzťahu a čo všetko museli platiť. Koľko peňazí sa na takú spoločníčku dá minúť už vieš, no ako sa k tomu dopracovať, to sa dozvieš v samotnom článku.

 

 

Kollárová dcéra je šupa. Koľko eur stojí vydržiavať mladú milenku a ako dlho sa v tele udrží extáza?

Móda v roku 2019 bude revolučná

Refresher je od svojho vzniku zameraný aj na súčasnú módu a trendy. Vždy nás zaujímalo, čo sa nosí, no samozrejme radi hľadáme aj zdroje, odkiaľ vlastne vlna revolúcie prichádza. V novom článku sme sa bližšie pozreli na to, čo nás čaká v roku 2019. Všetko nasvedčuje tomu, že sa dočkáme návratu elegancie a znovuzrodenia tradičných princípov.

 

Dozvieš sa, ktoré značky a módni návrhári určujú a budú určovať jej aktuálny tvar a tiež to, aké kúsky a kolekcie budú najvyhľadávanejšie. Predstavíme aj zopár nových zaujímavých mien, takže budeš mať o inšpiráciu postarané. Ak chceš byť pred ostatnými krok vpred, určite článok nevynechaj. 

 

 

 
 
 
Pozrite si tento príspevok na Instagrame
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Versace (@versace),

Rozhovor so záchranárom z Pentagonu

Uvedomil si si niekedy, ako môže byť práca záchranára náročná? Dá sa povedať, že ide o nedocenené povolanie a zároveň neodmysliteľnú súčasť slovenského zdravotníctva, ktorá často musí vykonávať tú najmenej príjemnú časť záchrany ľudského života. Prichádzajú do kontaktu s nebezpečnými ľuďmi a situáciami, ktoré by bežný človek obišiel obrovským oblúkom.

 

My sme pri tejto príležitosti oslovili záchranára Gregora, ktorý na rovinu povedal, čo ho na tejto práci baví najviac a naopak, čo by okamžite zmenil. Dočkali sme sa aj atraktívnych príbehov, na ktoré on sám pravdepodobne nikdy nezabudne, no zároveň sa podelil aj o zopár rád pre ostatných súčasných aj budúcich kolegov. Ako sa vyrovnať so stratou pacientov? Dozvieš sa v samotnom rozhovore.

 

 

Kollárová dcéra je šupa. Koľko eur stojí vydržiavať mladú milenku a ako dlho sa v tele udrží extáza?

Ako dlho v tvojom tele ostanú tráva či extáza?

Nielen párty drogy sú na Slovensku rozšírené oveľa viac, než by sme chceli. Tento dlhodobý spoločenský problém zatiaľ podľa všetkého konkrétne riešenie nemá a zložky našej polície sa s nim budú musieť aj naďalej popasovať, no môžeme aspoň rozširovať informovanosť pre všetkých, ktorí s nimi do styku prichádzajú. Či už priamo alebo len v prostredníctvom blízkych, priateľov či rodiny. 

 

Pri tejto príležitosti sme oslovili odborníkov, ktorí prezradili, ako dlho približne ostanú drogy v ľudskom moči či krvi, prečo sa nikdy nedá povedať presné číslo a či je vôbec možné oklamať drogové testy.

 

 

Kollárová dcéra je šupa. Koľko eur stojí vydržiavať mladú milenku a ako dlho sa v tele udrží extáza?

8 reštaurácií s najkrajším výhľadom na Bratislavu

Neodmysliteľnou súčasťou Refresheru je tiež téma gastronómie, kvalitného a chutného jedla spojeného s vizuálnym orgazmom. Určite sa zhodneme na tom, že skutočne dobré jedlo si najlepšie vychutnáš v nádhernom prostredí a v konečnom dôsledku si ochotný kuchárovi odpustiť malý prešľap, keď sa môžeš popri jedení pokochať výhľadom. 

 

Aj preto sme počas posledných týždňov pracovali na článku, kde sme zhrnuli 8 reštaurácií s najkrajším výhľadom na hlavné mesto. Samozrejme, doplnili sme aj samotné fotografie, aké môžeš pridať aj na svoj Instagram a zopár informácií o prevádzkach.

 

 

Rozhovor s režisérom, ktorý odhalil klamstvá Jamesa Colea

Ako si si už mohol všimnúť, na webe sa často venujeme aj hudbe a obzvlášť rapovému žánru. Našim milovaným interpretom z času na čas radi nastavíme zrkadlo v prípade, že niečo nie je v poriadku a inak tomu nie je ani v tomto prípade. Ešte pred dvomi rokmi James Cole spustil kampaň na portáli HitHit, kde sľúbil, že k novému albumu predstaví aj náročný videoklip a videohru. 

 

Podarilo sa mu vyzbierať skoro 400-tisíc eur, no aj napriek tomu hru nedodal. Po skoro dvoch rokoch zhodil vinu na svojho kolegu a režiséra. Toho sme oslovili na rozhovor a všetko nasvedčuje tomu, že bývalý člen Bigg Boss labelu všetkých oklamal. Dozvieš sa aj to, že James Cole podľa všetkého zradil Vladimira 518.

 

 

Kollárová dcéra je šupa. Koľko eur stojí vydržiavať mladú milenku a ako dlho sa v tele udrží extáza?

Výročie upálenia Jana Palacha 

Je veľmi dôležité si pri každej príležitosti pripomenúť ľudí, ktorí majú výraznú pozitívnu zásluhu na stave dnešnej spoločnosti. Aj preto sme pri príležitosti 50. výročia pripravili rozsiahly článok o Janovi Palachovi, ktorý sa obetoval, aby vytrhol československý národ z letargie. 16. januára 1969 sa v hornej časti Václavského námestia polial horľavinou a zápálil, aby si verejnosť konečne uvedomila, že niečo nie je v poriadku. 

 

V článku sa dozvieš, ako to celé prebiehalo, aké muky Jan Palach prežíval a v konečnom dôsledku aj to, že tento čin neostal bez povšimnutia. Ako reagovala komunistická vláda a aké následky jeho skutok mal sme podrobne rozpracovali a ty by si mal týmto informáciam určite venovať pozornosť. Ide totiž o neodmysliteľnú súčasť našej histórie.

 

 

Kollárová dcéra je šupa. Koľko eur stojí vydržiavať mladú milenku a ako dlho sa v tele udrží extáza?

Rozhovor s budúcim rektorom UK

Asi sa zhodneme na tom, že slovenské školstvo je v súčasnosti vo veľmi kritickej situácii, kedy veľa študentov radšej cestuje za vzdelaním do zahraničia, prípadne sa po doštudovaní nevie uplatniť a o akúkoľvek prax musí jednoducho bojovať. V súvislosti s touto problematikou sme preto oslovili budúceho rektora Univerzity Komenského Mareka Števčeka.

 

Ochotne nám prezradil svoju perspektívu a názor na problematiku kvality škôl, chýbajúcej praxe a v neposlednom rade aj to, čo by malo motivovať študentov, aby pri písaní záverečných prác nepodvádzali. Predsa len, aj táto téma aktuálne Slovákov spája. A ako vlastne vníma nástup mladej generácie do dôležitých verejných funkcií? Dozvieš sa v rozhovore.

 

 

Kollárová dcéra je šupa. Koľko eur stojí vydržiavať mladú milenku a ako dlho sa v tele udrží extáza? 

Aj v nasledujúcom týždni toho pre teba chystáme veľmi veľa. Už teraz sa môžeš tešiť na zaujímavé rozhovory aj spoločenské témy, ktoré sa týkajú Slovenska aj zvyšku sveta.

Ktorý článok ťa za posledný týždeň bavil najviac?
Rozhovor s profesionálnym vojakom
1 hlas
Rozhovor s Alexandrou
0 hlasov
Rozhovor so Sugar Daddym
7 hlasov
Móda v roku 2019 bude revolučná
1 hlas
Rozhovor so záchranárom z Pentagonu
7 hlasov
Ako dlho v tvojom tele ostanú tráva či extáza?
2 hlasy
8 reštaurácií s najkrajším výhľadom na Bratislavu
1 hlas
Rozhovor s režisérom, ktorý odhalil klamstvá Jamesa Colea
0 hlasov
Výročie upálenia Jana Palacha
5 hlasov
Rozhovor s budúcim rektorom UK
4 hlasy
Ohodnoť článok
0
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
NAHOR
Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov tento mesiac. Prihlás sa pre neobmedzený prístup. Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov za mesiac. PRIHLÁSIŤ / REGISTROVAŤ PRIHLÁSIŤ
Najčítanejšie
Záleží nám na súkromí čitateľov. Práve aj z toho dôvodu ti poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj stránky. Pre viac informácií si prečítaj naše Zásady ochrany osobných údajov , kde nájdeš ako používame súbory cookies, prípadne sa oboznám Podmienkami používania portálu platných od 24.5.2018. Spracovaniu cookies môžeš zabrániť, alebo zmeniť svoje preferencie v nastaveniach internetového prehliadača, prípadne pre detailnejšie nastavenie klikni na viac možností nižšie.
Upozornenie na právo nastavenia ochrany osobných údajov na Refresheri

Vzhľadom na existujúce a aj chystané zmeny v zákonoch ti dávame možnosť detailného nastavenia spracovania osobných údajov a preferencií spojených so spracovaním osobných údajov.

Prečítaj si možnosti, posuň zobrazenie nadol, nastav si svoje preferencie a klikni na tlačidlo súhlasím, keď budeš chcieť pokračovať do služieb Refresheru. Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie v tvojom prehliadači. Sú natoľko dôležité, že ich budeme musieť použiť pre zapamätanie si toho, že si toto okno potvrdil/a, v opačnom prípade by sme ti ho museli zobrazovať znova a znova.

Údaje, ktoré spracovávame, keď používaš Refresher
Zo strany Refresheru zbierame tieto osobné údaje:
 • Keď navštíviš Refresher, uchovávame si informácie o tom, ktoré články si prečítal, identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, alebo IP adresu v prípade prihlásenia do účtu, súbory cookie a poloha.
 • Pri prihlásení do účtu e-mailovú adresu
Prečo zbiera Refresher tieto údaje:
 • Na zlepšenie kvality našich web stránok a vývoj nových webových služieb
 • Na vykonávanie analýz a meraní, s cieľom pochopiť, ako sú naše web stránky využívané
 • Na to, aby sme nezobrazovali obsah, ktorý si už videl
 • Pre zobrazovanie prispôsobenejší obsah, ako sú napríklad relevantnejšie články
 • Pre schopnosť identifikovať ťa ako užívateľa pri prihlasovaní do svojho účtu
Zbierame údaje pre partnerov a reklamné siete:
 • identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, súbory cookie a poloha.
Prečo zbierame tieto údaje pre partnerov, tretie strany a reklamné siete:
 • Na to, aby mohli fungovať a zobrazovali relevantnejšie a užitočnejšie reklamy.
Zoznam reklamných sietí a nastavenia reklám

Nevyhnutné osobné údaje - cookies - pre zobrazovanie reklám zbierame pre nasledujúce spoločnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
Formulár kontakt v súvilosti s osobnými údajmi >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

 

Možnosť vypnúť si personalizovanie reklám a zbieranie osobných údajov pre jednotlivých partnerov:

Upraviť nastavenia typov reklám Google - personalizovanie od spoločnosti Google

Upraviť nastavenia typov reklám AdForm - personalizovanie od spoločnosti AdForm

 

Svoje nastavenia pre všetky ostatné reklamné siete, aj tie, ktoré na Refresheri nenájdeš, si vieš prezrieť na stránke youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Meranie návštevnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránok používajú na zlepšenie funkčnosti svojich stránok údaje zhromaždené službou Google Analytics. Zhromažďovanie údajov môžete deaktivovať tak, že si stiahnete a nainštalujete doplnok pre svoj prehliadač.

Stiahnuť doplnok pre prehliadač

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Spoločnosť Gemius podobne ako služba Google Analytics vyhodnocuje a meria návštevnosť na niektorých webových stránkach. Na meranie využíva Cookies, ktoré si môžeš deaktivovať vo svojom prehliadači.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využívame na analýzu návštevnosti a správanie sa užívateľov. Vytvára nám mapu aktivity návštevníkov, na webových stránkach, ktoré vizualizuje a vyhodnocuje. Tieto informácie nie sú zbierané vždy, nikdy nie sú spárovateľné s aktivitami užívateľov a teda nie je možné identifikovať jednotlivcov, ale Hotjar ti môže nastaviť súbory Cookies.

Ovládacie prvky súvisiace s prehliadačom

Nastavenia súborov cookie

Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie vo vašom prehliadači a slúžia na zlepšenie prostredia pri používaní internetu.

Ak napríklad na určitom webe nastavíte predvolený jazyk, súbory cookie pomôžu prehliadaču zapamätať si túto voľbu. Niektoré alebo všetky súbory cookie môžete tiež zablokovať, to však môže viesť k zastaveniu fungovania niektorých funkcií na internete.

Mnoho webov napríklad vyžaduje zapnuté súbory cookie vtedy, keď sa chcete prihlásiť. Informácie o tom, ako upraviť nastavenia súborov cookie, nájdete v zdrojoch pomocníka vášho prehliadača.

Zásady ochrany osobných údajov

Prečítaj si naše Zásady ochrany osobných údajov

Ďalšie informácie o tom, ako Refresher používa na zlepšenie služieb
 • Prihlasovanie - pre účely prihlasovania potrebujeme tvoju emailovú adresu.
 • Prispôsobenie - pre zistenie toho, čo ťa zaujíma, vytvárame tvoj unikátny profil. Ak nejaké informácie pozbierame, nájdeš ich vo svojich nastaveniach súkromia a profil môžeš upraviť, alebo zmeniť, alebo celé personalizovanie vymazať.
Ako zmeniť nastavenia spracovania osobných údajov?

Ak zmeníte názor, kedykoľvek tieto údaje môžete zmeniť na adrese https://refresher.sk/nastavenia/sukromie.
Ak nechceš vidieť toto okno, ak nás navštívíš z iného zariadenia alebo prehliadača, prihlás sa a tvoje preferencie si zapamätáme.