Utorok 24. 4. 2018 meniny má Juraj

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: YouTube.com/Britains Got Talent

Kúzelník v britskej talentovej šou rozplakal porotu aj moderátorov a vyslúžil si zlatý bzučiak

Jedno z najemotívnejších vystúpení v histórii talentových súťaží.

15. apríl 2018, 23:12

Jedno z najemotívnejších vystúpení v histórii talentových súťaží.

Ak sledujete na YouTube vystúpenia zo zahraničných, hlavne teda britských a amerických talentových súťaží, tak viete, že kúzelníkom ide karta. Mnoho z nich sa vďaka svojim vystúpeniam na kastingoch stanú okamžitými favoritmi na celkové víťazstvo a niektorým sa to aj podarilo.

 

Ďalší takýto adept na výhru sa predstavil v britskom talente a jeho meno je Marc Spellmann. 46-ročný kúzelník zapojil, ako sme už pri podobných vystúpeniach zvyknutí, do vystúpenia aj samotnú porotu a ako sa neskôr ukázalo, aj svoju manželku s dcérkou.

 

Postupne požiadal každého jedného porotcu, aby mu pomohli, či už výberom karty alebo usporiadaním Rubikovej kocky. Následne sa Marc obrátil chrbtom porote aj obecenstvu, aby sa na obrazovke mohla objaviť jeho predpoveď.

 

 

 

Keď sa však na obrazovke začali zobrazovať jednotlivé vety a následné videonahrávky, porote aj moderátorom sa tlačili do očí slzy. Marc totiž nepredviedol len jeho triky, ale povedal nám aj svoj príbeh, ktorý nenechal nikoho chladným. Dozvedeli sme sa o jeho manželke, ktorej počas tehotenstva diagnostikovali rakovinu a Isabella, ktorá sa chcela dostať na tento svet, tak musela bojovať aj s liečbou pomocou chemoterapie. 

 

Našťastie všetko dobre dopadlo, manželka rakovinu porazila, Isabella sa narodila zdravá a práve ona predpovedala veci, ktoré sa stali počas Marcovho vystúpenia. To zasiahlo najviac dvojicu moderátorov Anta a Deca, ktorí neváhali a stlačili zlatý bzučiak, čím Marca poslali rovno do semifinále.

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia1 komentár
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
TvojaBabka16. apríl 2018, 8:11

Toto úprimne nenávidím na šou z UK a USA. To brnkanie na city, keď niekto nevie ako zaujať schopnosťami, tak príde so srdcervúcim príbehom, častokrát vymysleným, alebo aspoň zdramatizovaným. Američania to dokonca trepali už aj do Ninja Factor-u. Nech tam je šou o varení, stavaní mostov, skokoch do vody - väčšina času sa rozoberá kto čo s kým kedy urobil koho opustila manželka, ako ochorel, ako bolo jeho dieťa šikanované, či mu v destve vypadol gaštan z vrecka. Každý má nejaký svoj príbeh, ale tie nech si nechajú pre reflex alebo modré z neba, nie je fér voči konkurencii aby v súťaži postúpil/vyhral niekto len kvôli jeho dramatickému príbehu.

6 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie