Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
22. januára 2018, 13:31
Čas čítania 0:00
Adam Novosad

Šikanovali ho, lebo je homosexuál. Slovákovi splnila Lady Gaga životný sen, keď si na koncerte prečítala jeho srdcervúci list

ZAUJÍMAVOSTI LADY GAGA
Uložiť Uložené

Slovák Marcel zažil neopakovateľné chvíle.

Každý z nás má vo svojom živote interpreta či interpretku, ktorého si zamiloval a nedokáže si bez jeho hudby predstaviť ani jeden deň. Slovák Marcel sa pred rokmi zamiloval do Lady Gaga a silné puto medzi ním a jej hudbou mu zostalo až do dnešných dní, pričom pred dvomi dňami sa mu splnil jeden životný sen bez toho, aby čo i len tušil, že hneď o pár minút neskôr mu Lady Gaga splní aj ten najväčší.

Mladík Marcel pricestoval do Amsterdamu so svojou kamarátkou Simonou a vybrali sa na koncert Lady Gaga, ktorý prebiehal presne podľa očakávaní až do momentu, keď v prestávke medzi skladbami vyhodil Marcel na pódium svoju bundu a svetoznáma speváčka si ju hneď všimla. Vzala ju zo zeme a objavila v nej srdcervúci list od Slováka, ktorý si v detstve prežil dlhé roky šikanovania za svoju sexuálnu orientáciu či vzhľad. Marcel sa však nevzdal a práve pesničky od Lady Gaga mu pomohli prekonať najťažšie chvíle, aké kedy zažil.

Gaga list prečítala pred celou halou v Amsterdame a napokon sa nevedela ubrániť emóciám, a preto zliezla z pódia a objala nielen Marcela, ale aj Simonu. Krásny moment zaznamenalo viacero ľudí na svoje smartfóny, vďaka čomu ho môžeš prežiť aj ty a aj keby ti počas videa vybehla slzička, skutočne sa niet za čo hanbiť.    

Marcel dokonca napísal aj blog, v ktorom svoje zážitky opísal detailnejšie, a tak si môžeš prečítať o stretnutí s Lady Gaga priamo na tomto odkaze. 

Šikanovali ho, lebo je homosexuál. Slovákovi splnila Lady Gaga životný sen, keď si na koncerte prečítala jeho srdcervúci list
Zdroj: Marcel Jurák
Domov
Zdieľať
Diskusia