Bizarný prípad z Ruska, ktorý má korene až na Marse.
Na prvý pohľad obyčajný chlapec z Ruska už celých 20 rokov privádza odborníkov aj lekárov do šialenstva svojou nezvyčajnou inteligenciou a znalosťami. Boris Kiprijanovič podľa jeho rodičov vedel už po pár týždňoch udržať svoju hlavu vzpriamenú a po dosiahnutí dvoch rokov dokázal bez problémov čítať, písať aj počítať.
Ako malé dieťa začal s rodičmi rozoberať témy, o ktorých by nemal mať žiadne poznatky, a tak si napokon spomenul na svoj minulý život na Marse, kde všetko prebiehalo v poriadku až do momentu, kým sa tam neodohrala atómová katastrofa a takmer celá civilizácia vyhynula. Dodnes na Marse vraj žijú ľudia v podzemí, ktorí dýchajú oxid uhličitý, a Boris si jasne spomína aj na to, že v minulom živote komunikoval priamo so starovekými Egypťanmi na Zemi, ba čo viac, dokonca sa na našu planétu dostal aj služobne ako pilot.
Boriska Kipriyanovich Says He Lived on Mars Before He Was Born on Earth https://t.co/aNw3ECcr4F pic.twitter.com/OcS9osKsBo
— Week Facts (@WeekFacts) 7. listopadu 2017
Cesta na Mars sa podľa neho neskrýva tak celkom vo vesmírnom cestovaní, ale za hlavou Veľkej sfingy v Gíze, kde sa má ukrývať čosi, čo po objavení a odomknutí radikálne zmení celý spôsob nášho života. Boris dokonca vie aj to, že ľudia žijúci na Marse dodnes sú v skutočnosti nesmrteľní a prestávajú starnúť približne v 35. roku života, čo na druhej strane nedáva celkom zmysel, pretože on žil na Marse a aj tak zomrel a znovu sa narodil až na Zemi.
Možno treba vlastnosť nesmrteľnosti prisúdiť spomínanej atómovej katastrofe, ale je skôr oveľa pravdepodobnejšie, že Boris jednoducho pochopil, ako sa dostať do svetových médií a aj s rodičmi si vymysleli neoveriteľný príbeh o tom, ako si pamätá svoj predchádzajúci život, aj keď žiadny samozrejme nemal. Aj napriek tomu by sme však mali čoskoro zorganizovať nielen cestu na Mars, ale najmä výpravu ku Veľkej sfinge, pretože podľa Borisa nás tam čaká bližšie nešpecifikovaný poklad, na ktorý nesmieme zabudnúť, aby sme neskončili ako Marťania a nemuseli žiť v podzemí.
Rusya'da yaşayan Boriska Kipriyanovich, doğmadan önce Mars'ta yaşadığını söyledi! Uzay konusundaki derin bilgisi bilim insanlarını şaşırttı. pic.twitter.com/wc6gxYxOjT
— ÇapaMag Moments (@CapaMagMoments) 7. listopadu 2017