Piatok 20. 4. 2018 meniny má Marcel

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Casey Neistat

Luxus za hriešne peniaze. Casey Neistat letel v biznis triede Qatar Airways a zážitok, ku ktorému sa bežný smrteľník nedostane, ho očaril

Casey dostal perfektnú príležitosť vyskúšať si okázalý luxus.

11. október 2017, 18:19
11. október 2017, 18:19

Casey dostal perfektnú príležitosť vyskúšať si okázalý luxus.

Casey Neistat onedlho dosiahne na Youtube hranicu 8 miliónov odberateľov a ak momentálne nenatáča vlogy, svoj čas trávi v lietadle. Už v minulosti si zadovážil zážitok z tých najluxusnejších biznis tried, aké v súčasnosti letecké spoločnosti ponúkajú, ale najnovšie si zaletel v biznis triede Qatar Airways, ktorá bola v minulosti viackrát ocenená ako vôbec najlepšia na svete. Casey hneď na začiatku uviedol na správnu mieru to, že mu Qatar Airways nijak nezaplatili za tvorbu videa, a tak si svoj let platil úplne sám, aby nevznikali žiadne dohady o tom, či sa náhodou na margo zážitku nevyjadruje v prílišných superlatívoch, pretože to tak má nakázané.

 

Nanešťastie, alebo možno aj našťastie, palubný personál rýchlo internetovú osobnosť spoznal a venovali mu zvýšenú pozornosť, takže sa počas letu do katarskej Dohy skutočne nemal na čo sťažovať. Pobyt v biznis triede, ktorý v záležitosti na rôznych príplatkoch a trase vyjde aj na takmer 10-tisíc dolárov, nastavil latku poriadne vysoko a nejde len o pohodlie, ale aj všemožné vymoženosti navôkol. Youtuber bol zo svojho zážitku unesený, čo dokonca jednoslovne popísal aj v nadpise, kde na jeho koniec iba dodal slovíčko "Incredible".

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Najčítanejšie