Pondelok 20. 8. 2018 meniny má Anabela, Liliana

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: unsplash.com

10 vecí, ktoré na ženách muži nenávidia. Zanedbaný výzor, prelietavosť a neustále fajčenie sú okamžitou stopkou

Vulgárny slovník, osem cigaretiek za večer a na záver nahé fotky cez Snapchat. Takto nie.

25. júl 2017, 10:46

Vulgárny slovník, osem cigaretiek za večer a na záver nahé fotky cez Snapchat. Takto nie.

Len pred niekoľkými dňami ste si mohli prečítať článok o tom, čo ženy na mužoch nenávidia. Prišiel však čas obrátiť karty a pozrieť na spolužitie dvoch pohlaví práve z pohľadu muža. Spýtali sme sa teda niekoľko desiatok mužov na otázku, čo im na ženách najviac vadí počas ich spoločného stretnutia a čo je definitívnou stopkou. Najviac ľudí sa zhodlo na nasledujúcej desiatke. Ak si nebodaj muž a vynechali sme tvojho úhlavného nepriateľa na ženách, nezabudni sa vyjadriť v komentároch.

 

Nestará sa o seba

Ak príde žena na prvé stretnutie s vlasmi do všetkých strán, padajúcimi lupinami, s odlupujúcim sa lakom na nechtoch a jej zuby sú krivé ako stĺpy elektrického vedenia po víchrici, skutočne to nezanecháva dobrý dojem. Ešte prežijeme ten pot na čele, čo ak bežala na vlak, no na špeciálnu chvíľu, akou je prvé spoločné rande, sa patrí prísť aspoň trošku upravená. Druhá časť výzoru je oblečenie. Prosím, nechoď von v dlhých teplákoch, špinavé baganče nechaj doma a aspoň párkrát sa pozri do zrkadla, kým vylezieš z dverí. A neplatí to len pre ženy.

 

Pestuje džungľu

Jasné, žijeme v dobe, kedy nám je feminizmus inšpiráciou, no my, Slováci, na to ešte nie sme tak nejak pripravení. A tiež je možné, že sa na to jednoducho vykašľala. Chlpy na rukách či nebodaj fúzy sú instantná červená a len ťažko sa dá na to pozerať a neodvrátiť zrak. Lemury sú roztomilé v zoologickej záhrade, nie na druhej strane stolu v reštaurácii. 

 

10 vecí, ktoré na ženách muži nenávidia. Zanedbaný výzor, prelietavosť a neustále fajčenie sú okamžitou stopkou

Výrazne mešká

My vieme prekusnúť, keď sa žena dlhšie upravuje alebo nás odbije výhovorkou, že princezná predsa vždy chodí neskoro. No ak sa to deje pri každom stretnutí, vyskytuje sa tu problém, a to najmä preto, že keby meškal muž, vypočuje si niekoľkominútové tyranizujúce estrády a žena sa naňho bude mračiť ešte niekoľko dní. Špecifickým prípadom múk plynúcich z meškania je, keď kvôli žene pár zmešká niečo spoločne, napríklad rezerváciu. A nakoniec si aj tak žena vymyslí dôvod, prečo vlastne za jej oneskorenie môže len a len muž.

 

Keď sa hrá na drsnú

Síce to z nejakých dôvodov majú radi nejaké indivíduá, no tí normálnejší muži nie. Možno sa ani nepoznáme, no ak zapne livestream na Instagrame s New Era šiltovkou, ktorú ukradla nadržanému kamarátovi, za tri minúty vyfajčí päť cigariet a s neznesiteľným afektom odbíja každú z otázok pribúdajúcich v chate, celé zle. Ideálne, nech ešte dodá, ako ide dnes večer piť, ako sa dá strašne dole. Najhoršie však je, že niektorí muži takýto obsah skutočne konzumujú a často to bohužiaľ nie je len kvôli výstrihu, ktorý má dievča na sebe.

 

10 vecí, ktoré na ženách muži nenávidia. Zanedbaný výzor, prelietavosť a neustále fajčenie sú okamžitou stopkou

Keď vytiahne cigaretu

Tu je to trošku kontroverzné a diskutabilné, no ak sa vžijeme do role muža, ktorý pripraví večer, aký môžeme označiť aj za stelesnenie romantiky, z luxusnej reštaurácie dámu dovezie na ten najdychvyrážajúcejší výhľad na planéte, kde otvorí víno, ktoré sám autom doviezol priamo z krvavočervených talianskych viníc a sofistikovaným štýlom ti do ruky vsunie pohár, nemôže nič viac zničiť jeho idealizované predstavy, ako keď to do seba celé kopne a spýta sa muža, či nemá oheň. Pozerať sa na krásnu ženskú bytosť, ako sa ničí, nás bolí, a to aj v prípade, že máme pľúca nenávratne zničené.

 

Prelietavosť

Ak pozveš dievča na drink v klube alebo pokojne aj na rande, tak nejak očakávaš, že ten čas bude o vás dvoch. Jasné, ak ju drzo osloví iný chalan, jeho vražda je na tebe, no od dievčaťa tiež nie je veľmi pekné, ak sa nechá baliť počas iného rande. Viac dedinský je príklad baby, ktorá za mesiac vystrieda asi osem frajerov, no každému z jej kamarátov dovolí v podstate to isté, čo jej vyvolenému. A potom ešte večer posiela cez Snapchat nahé fotky, často, podľa kvality, fotené pevnou linkou.

 

10 vecí, ktoré na ženách muži nenávidia. Zanedbaný výzor, prelietavosť a neustále fajčenie sú okamžitou stopkou

Hlúpa vypočítavosť

Sme ľudské bytosti, nie číslo v kalkulačke. Skúsenejší samci to už často dokážu odhaliť, no niektoré ženy dokážu predvídať, ako sa muž zachová a podľa toho sa správať. Rafinovanými kombináciami ako "Idem von s kamarátmi!" a nedecentným oblečením dokážu vzbudiť plamennú žiarlivosť, všetko je však podľa plánu. Lebo vedia, že ich neopustíme, no prečo by sme si nepodráždili oddaného partnera, všakže. Tam vonku si dá samozrejme pozor, aby sa nič nestalo, no nikdy to nie je príjemný pocit. Ak si žena a potrebuješ si dokázať, že ťa ľúbi, tak sa ho spýtaj a vykašli sa na hlúpe triky skôr, kým ťa kvôli nim vyhodí z domu.

 

Keď jej chýba inteligencia

Nepotrebujeme, aby vedela rátať kvadratické rovnice, lebo to nevie skoro nikto z nás, aj keď sa nás to učitelia snažili dva roky naučiť. Nechceme, aby vedela osem funkcií pečene. No aspoň to základné uvažovanie by sa patrilo. Ak nevieš použivať Google, nedokážeš si nájsť, kedy ti ide vlak do Kysaku a netušíš, čo znamená dopravná značka s veľkým P, robí to naozaj zlý dojem. Často totiž musia muži veľa vysvetľovať, čo ich často stavia do nepríjemnej pozície, pretože tu neustále hrozí, že dotyčného žena otituluje namysleným idiotom.

 

 

Keď nerieši

Opäť ošemetná téma. Keď sa muž snaží viesť konverzáciu, no odpoveď od ženy je a) ťukanie do mobilu; b) "uuuuu"; c) hrobové ticho; je fakt veľmi ťažké pokračovať ďalej. Mužské ego je tou najcitlivejšou vecou vo vesmíre a stačí malý škrabanček v podobe nezaujatej odpovede a je zle. Okej, ak si nežného pohlavia, tu si možno povieš, že čo ak trepe totálne kraviny a vôbec ťa nezaujíma? Odpoveď je, že si s ním nemala ísť von. Alebo mu vždy môžeš povedať, že trepe hlúposti. Alebo to zachráň vlastnou témou na príjemný rozhovor. Inak sa cítime trápne alebo si myslíme, že nás máš v paži.

 

Preafektovanosť

Často je bohužiaľ úmyselná, aby dáma dodala výraz jej slovám, no poväčšine to je skôr na smiech (alebo do plaču?). Ak sa nedokáže normálne rozprávať, tam sú dvere. Zaujímavým poddruhom čeľaďe preafektovaných je drama queen. Keď ju napríklad niekto omylom poleje vodou, je to v poriadku a nič sa nedeje. Okej, tak si raz zvýskni. Aj zanadávaj. Pokojne ti aj podarujeme celý balíček vreckoviek, no nieže začneš vrieskať na celé okolie a doma vytiahneš starý magnetofón a nahráš kazetu, podľa ktorej je chalan, ktorý ťa polial, jedným z dôvodom tvojej blížiacej sa samovraždy.

Tagy: ženy, muži
Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia23 komentárov
alebo poslať ako anonym
23 komentárov
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
TvojaBabka25. júl 2017, 11:54

"A potom ešte večer posiela cez Snapchat nahé fotky, často, podľa kvality, fotené pevnou linkou." Čo to je za vetu? Teda problém je, že sú tie fotky nekvalitné?

Inak fakt článok hodný diva.sk, či ako sa volajú, o chvíľu tu budú už erotické poviedky typu: "Stretla ho v autobuse a potom sa TO udialo!!!" Chalani fakt sa trošku uvedomte, niektoré články by vám mohli závidieť mnohé slovenské médiá, ale za niektoré ako tento by sa hanbil aj nový čas.

123 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Space25. júl 2017, 16:40

Tá veta je gramaticky v poriadku.

"často" vystupuje ako hodnotiaca častica, nie ako príslovka času. "podľa kvality" je zasa prístavok.

-5 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
TvojaBabka25. júl 2017, 16:55

Na to som nenarážal. Gramaticky je samozrejme v poriadku, ale je totálne pritiahnutá za vlasy. Narážal som na dve veci:
1. že to skutočne znie ako tie farebné opisy z nového času, kde je veľa slovnej zásoby, ale málo obsahu.
2. na logiku - vyznieva to, že je v poriadku posielať nahé fotky, ale čo nie je v poriadku - je zlá kvalita

22 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
medino25. júl 2017, 12:15

..a?

-15 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
GaryGilmore25. júl 2017, 10:59

The truth has been spoken.

97 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
ZienkaDomaca25. júl 2017, 12:35

Ok, mozno je toto len feministicke taranie, ale preboha, kvadraticke rovnice vie ratat hadam kazdy (okrem redaktorov Refresheru). K tomu holeniu - chapem pointu, zarastene nohy su nechutne, fuzy su nechutne, bobor pod pazuchou je nechutny, ale nepoznam babu, ktora by si holila RUKY.
A inak, na poslednych dvoch bodoch som sa celkom nasmiala - vam vadi, ked neriesime, respektive sa vam snazime vlastnou nezaujatostou dat taktne najavo ze sa spravate ako k*****, ale ked my nevieme normalne rozpravat (alebo mame jednu zo svojich dramatickych chvilok) tak "tam su dvere". Nuz, s muzskym egom sa asi neradno zahravat.

88 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
halo3. august 2017, 15:41

Ja poznam baby ktore si holia ruky a je to teda dost divne. Hlavne ked to zacne rast a je to potom take "pichlave"... fakt nic moc... A k tomu co si pisala - ze nezaujatostou chces dat najavo ze chalan sa sprava jak trubka - to je asi ta chvilka kedy sa zena snazi nieco naznacit muzovi ktory to samozrejme nikdy nepochopi dokial mu to nepovie narovinu. Tak to proste je. Chyba komunikacie :-)

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Dievca25. júl 2017, 22:39

Presne tieto body zarazili aj mňa :D Prirovnavat kvadraticke rovnice k niečomu špecialne tažkemu :D :D

5 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Space25. júl 2017, 16:42

Ako autor, ja viem kvadratické rovnice rátať :) No poznám mnoho ľudí, ktorí práve tento zázrak používajú ako terč pre mnohé vtipy, preto je použitý i v článku.

-7 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Kvadratik25. júl 2017, 16:21

Neviem rátať tié kvadratické rovnice znamená to že som hlúpy? Alebo ako to mám chápať? Treba mi to vedieť? Budú potom tie rožky konečne lacnejšie? Keď to budem vedieť.. díky ozaj

12 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
  25. júl 2017, 17:01

Komentár bol odstránený pre jeho nevhodný obsah.


avatar
Radka26. júl 2017, 9:10

Aha,tak proto mám problém si najít chlapa,protože si neholím ruce..

20 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Milos25. júl 2017, 12:14

tak tie prelietave staci pretiahnut a poslat dalej... nie? zial same si to robia a potom im uz nic ine neostava.

17 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
skundyxicht25. júl 2017, 12:28

preco by si ich pretahoval ked si to radsej robia same ?

7 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
  25. júl 2017, 19:01

Komentár bol odstránený pre jeho nevhodný obsah.


avatar
Pavol Senti122. október 2017, 23:19

Mňa štve na ženách ich arogancia, pocit nadradenosti a že si myslia, že iba oni majú patent na módny monopol v ktorej nás mužov utláčajú. A štve ma ešte toto...

... to že sa to niektorým z vás nepáči že muži obliekajú silonky, ktoré sa vyrábajú aj pre mužov už od 1974, už v bývalej NDR. Tak sa zamyslite nad svojou debilitou a hlavne ženy. Ženy zamyslite sa nad sebou, lebo vy samé ste nám mužom prebrali skoro kompletný šatník oblečenia!!! A nikto sa nepozastavuje nad tým, že nosíte napríklad nohavice!!.. Nikto Vám za to nenadáva, nesmeje sa...keby sme sa správali ako vy, tak sa na ulici muži budú k Vám ženám správať rovnako,.. posmievať a ukazovať na Vás prstom, že ste oblečené ako muži a že ste úchylné, alebo mužatky v mužskom oblečení. Vaše komentáre svedčia len o vašom charaktere a hlúposti. Idiotom sa ani nečudujem lebo z pravidla o histórii obliekania, vôbec nič nevedia, kto prvý nosil pančucha a od kedy ženy začali nosiť nohavice atď, ale vy ženy, ak chcete niekoho kritizovať naštudujte si tiež najprv históriu a potom píšte trápne poznámky, lebo Vaše názory sú primitívnejšie ako v stredoveku a nemajú logiku.
Mňa neskutočne vytáča ženská sebeckosť, bezohľadnosť a povýšenectvo a to, že si ženy myslia, že iba oni môžu na seba navešať čo sa im zachce, aj mužské veci. Veď nič sa nedeje...veď som žena...ale keď to spraví muž tak je oheň na streche, že ako si dovolíme si obliecť niečo čo nosia aj ženy!!!, Nosím aj páske silonky aj dámske, podľa toho čo mi vyhovuje viac. A komu sa to nepáči nech mi skočí... viete na čo. Keď môžu ženy môžeme aj my muži. A vy ženy máte možnosť iba jednu, ...rešpektovať to. Už ste dámy uvažovali nad tým prečo sa pančuchy, volajú pan-čuchy???, že nie?... tak si láskavo naštudujte históriu vzniku pančúch, kto ich nosil, ako prvý atď. Dôkazy že si nevymýšľam sú na mojej web stránke.

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Pavol Senti122. október 2017, 23:22

https://wanda.atlas.sk/chlapcenske-dzinsy-su-prave-in/moda-a-krasa/moda-a-trendy/600469.html
http://www.24hod.sk/Zeny--v-Egypte-mozu-nosit-nohavice,-vyhlasil-moslimsky-duchovny-cl87990.html
https://svet.sme.sk/c/5575140/zakon-zakazuje-zenam-v-parizi-nosit-nohavice-idu-ho-rusit.html
http://www.pluska.sk/zena/moda/modne-ikony/parizankam-dovolili-nohavice.html http://zpravy.idnes.cz/parizske-zeny-si-budou-moci-po-211-letech-legalne-obleknout-kalhoty-1cc-/zahranicni.aspx?c=A101001_111119_zahranicni_stf

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Myšiak7. september 2017, 11:48

Tento Refresher by sa už konečne mohol spamätať a nepúšťať do sveta bludy hodné Bravíčka. Zo začiatku to tu aj malo úroveň, zaujímavé články aj pre ľudí, ktorí majú viac ako 15 rokov, ale toto, čo ste vy už vypustili v tomto článku....Milí páni, ak niektorý z vás "pripraví večer, aký môžeme označiť aj za stelesnenie romantiky, z luxusnej reštaurácie dámu dovezie na ten najdychvyrážajúcejší výhľad na planéte, kde otvorí víno, ktoré sám autom doviezol priamo z krvavočervených talianskych viníc a sofistikovaným štýlom ti do ruky vsunie pohár", garantujem, že žiadna žena si nevytiahne cigaretu, naopak, skôr si zafajčí niečo iné. Autor tohto článku by mal pozerať menej "céčkových" romantických filmov, možno aj menej porna, a naopak začať viac žiť v realite tohto sveta. Úplne na grc...Strašne by ma zaujímalo, ako dlho trvalo napísať takýto odpad a či za to niekto dostal aj zaplatené. Chlapec buď prekonáva náročný rozchod alebo je úplne stratený. Inak si to vysvetliť neviem.

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
katarina6. september 2017, 9:13

Matúšu a čo teba frajerka nechala? :) hug hug

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
halo3. august 2017, 15:42

Smiesne, ako sa tu nad tym clankom rozculuju hlavne zeny :-) ktovie co na tom bude...

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Zuzka27. júl 2017, 11:37

Podľa jednotlivých bodov a tejto "logiky" som za dámu, po ktorej muži túžia... až na jednu poznámku... mám krivé zuby... nuž "nebudem vychádzať z domu" :D :D ale inak pobavil článok ... :)

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Blobík26. júl 2017, 16:10

Kvadratické rovnice umí vypočítat každý...

0 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Kamka25. júl 2017, 16:53

Vsetky su k****. Normalna zena by sa tak nechovala

-2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Tvůj nick25. júl 2017, 19:05

Jak říkají vychodňari: Všetky ženy su k****y iba ta moja je k****t.

5 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Kamka25. júl 2017, 16:54

A polka tych veci je nezmyselna

3 Odpovedať · Nahlásiť
ZOBRAZIŤ ĎALŠIE KOMENTÁRE
Prečital si 1/40 voľných článkov tento mesiac. Prihlás sa pre neobmedzený prístup. Prečital si 1/40 voľne dostupných článkov za mesiac. PRIHLÁSIŤ / REGISTROVAŤ PRIHLÁSIŤ
Najčítanejšie
Záleží nám na súkromí čitateľov. Práve aj z toho dôvodu ti poskytujeme detailné informácie o tom, ako využívame súbory cookies a iné technológie zabezpečujúce správne fungovanie a rozvoj stránky. Pre viac informácií si prečítaj naše Zásady ochrany osobných údajov , kde nájdeš ako používame súbory cookies, prípadne sa oboznám Podmienkami používania portálu platných od 24.5.2018. Spracovaniu cookies môžeš zabrániť, alebo zmeniť svoje preferencie v nastaveniach internetového prehliadača, prípadne pre detailnejšie nastavenie klikni na viac možností nižšie.
Upozornenie na právo nastavenia ochrany osobných údajov na Refresheri

Vzhľadom na existujúce a aj chystané zmeny v zákonoch ti dávame možnosť detailného nastavenia spracovania osobných údajov a preferencií spojených so spracovaním osobných údajov.

Prečítaj si možnosti, posuň zobrazenie nadol, nastav si svoje preferencie a klikni na tlačidlo súhlasím, keď budeš chcieť pokračovať do služieb Refresheru. Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie v tvojom prehliadači. Sú natoľko dôležité, že ich budeme musieť použiť pre zapamätanie si toho, že si toto okno potvrdil/a, v opačnom prípade by sme ti ho museli zobrazovať znova a znova.

Údaje, ktoré spracovávame, keď používaš Refresher
Zo strany Refresheru zbierame tieto osobné údaje:
 • Keď navštíviš Refresher, uchovávame si informácie o tom, ktoré články si prečítal, identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, alebo IP adresu v prípade prihlásenia do účtu, súbory cookie a poloha.
 • Pri prihlásení do účtu e-mailovú adresu
Prečo zbiera Refresher tieto údaje:
 • Na zlepšenie kvality našich web stránok a vývoj nových webových služieb
 • Na vykonávanie analýz a meraní, s cieľom pochopiť, ako sú naše web stránky využívané
 • Na to, aby sme nezobrazovali obsah, ktorý si už videl
 • Pre zobrazovanie prispôsobenejší obsah, ako sú napríklad relevantnejšie články
 • Pre schopnosť identifikovať ťa ako užívateľa pri prihlasovaní do svojho účtu
Zbierame údaje pre partnerov a reklamné siete:
 • identifikátory zariadenia a prehliadača, časť IP adresy, súbory cookie a poloha.
Prečo zbierame tieto údaje pre partnerov, tretie strany a reklamné siete:
 • Na to, aby mohli fungovať a zobrazovali relevantnejšie a užitočnejšie reklamy.
Zoznam reklamných sietí a nastavenia reklám

Nevyhnutné osobné údaje - cookies - pre zobrazovanie reklám zbierame pre nasledujúce spoločnosti:

Google (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)
Formulár kontakt v súvilosti s osobnými údajmi >

AdForm (AdForm Aps,Wildersgade 10B, 1. Sal., DK-1408, Copenhagen, Denmark, ID: 26434815)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

Seznam (Seznam.cz, a.s, Radlická 3294/10, 150 00, Praha 5, 26168685)
Kontaktné údaje pre najbližšiu pobočku >

 

Možnosť vypnúť si personalizovanie reklám a zbieranie osobných údajov pre jednotlivých partnerov:

Upraviť nastavenia typov reklám Google - personalizovanie od spoločnosti Google

Upraviť nastavenia typov reklám AdForm - personalizovanie od spoločnosti AdForm

 

Svoje nastavenia pre všetky ostatné reklamné siete, aj tie, ktoré na Refresheri nenájdeš, si vieš prezrieť na stránke youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices

Meranie návštevnosti

Google, Služba Google Analytics (Google Ireland, 3RD FLOOR ,GORDON HOUSE ,BARROW STREET, Dublin, ID: 368047)

Vlastníci webových stránok používajú na zlepšenie funkčnosti svojich stránok údaje zhromaždené službou Google Analytics. Zhromažďovanie údajov môžete deaktivovať tak, že si stiahnete a nainštalujete doplnok pre svoj prehliadač.

Stiahnuť doplnok pre prehliadač

Gemius (Gemius s.r.o. Na Výsluní 201/13 100 00 Praha 10 Česká republika)

Spoločnosť Gemius podobne ako služba Google Analytics vyhodnocuje a meria návštevnosť na niektorých webových stránkach. Na meranie využíva Cookies, ktoré si môžeš deaktivovať vo svojom prehliadači.

Hotjar (Hotjar Limited, company number C 65490, Level 2, St Julian’s Business Centre, 3, Elia Zammit Street, St Julian’s STJ 1000, Malta)

Hotjar využívame na analýzu návštevnosti a správanie sa užívateľov. Vytvára nám mapu aktivity návštevníkov, na webových stránkach, ktoré vizualizuje a vyhodnocuje. Tieto informácie nie sú zbierané vždy, nikdy nie sú spárovateľné s aktivitami užívateľov a teda nie je možné identifikovať jednotlivcov, ale Hotjar ti môže nastaviť súbory Cookies.

Ovládacie prvky súvisiace s prehliadačom

Nastavenia súborov cookie

Súbory cookie sú životne dôležitou súčasťou technológie vo vašom prehliadači a slúžia na zlepšenie prostredia pri používaní internetu.

Ak napríklad na určitom webe nastavíte predvolený jazyk, súbory cookie pomôžu prehliadaču zapamätať si túto voľbu. Niektoré alebo všetky súbory cookie môžete tiež zablokovať, to však môže viesť k zastaveniu fungovania niektorých funkcií na internete.

Mnoho webov napríklad vyžaduje zapnuté súbory cookie vtedy, keď sa chcete prihlásiť. Informácie o tom, ako upraviť nastavenia súborov cookie, nájdete v zdrojoch pomocníka vášho prehliadača.

Zásady ochrany osobných údajov

Prečítaj si naše Zásady ochrany osobných údajov

Ďalšie informácie o tom, ako Refresher používa na zlepšenie služieb
 • Prihlasovanie - pre účely prihlasovania potrebujeme tvoju emailovú adresu.
 • Prispôsobenie - pre zistenie toho, čo ťa zaujíma, vytvárame tvoj unikátny profil. Ak nejaké informácie pozbierame, nájdeš ich vo svojich nastaveniach súkromia a profil môžeš upraviť, alebo zmeniť, alebo celé personalizovanie vymazať.
Ako zmeniť nastavenia spracovania osobných údajov?

Ak zmeníte názor, kedykoľvek tieto údaje môžete zmeniť na adrese https://refresher.sk/nastavenia/sukromie.
Ak nechceš vidieť toto okno, ak nás navštívíš z iného zariadenia alebo prehliadača, prihlás sa a tvoje preferencie si zapamätáme.