Streda 23. 5. 2018 meniny má Želmíra

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.

The Weeknd sa pripomína ďalším skvelým vizuálom z albumu Starboy. Prepracovaný videoklip dostáva skladba Secrets

Kanadský spevák je jasným dôkazom toho, že sa v dnešnej dobe klipy dajú robiť aj kvalitným spôsobom a zároveň v tejto disciplíne nastavil latku veľmi vysoko.

12. jún 2017, 12:02

Kanadský spevák je jasným dôkazom toho, že sa v dnešnej dobe klipy dajú robiť aj kvalitným spôsobom a zároveň v tejto disciplíne nastavil latku veľmi vysoko.

The Weeknd je už v dnešnej dobe meno známe pre snáď každého rádiového poslucháča, no v jeho začiatkoch okolo roku 2011 si o ňom v československu mohol počuť len z Refresheru. Obrovský kanadský talent časom prispôsoboval svoju tvorbu potrebám trhu, no stále si dokázal zachovať osobitý rukopis, vďaka čomu ho máme radi aj do dnes. Aj keď sa pochopiteľne stretneme s mnohými názormi o tom, že ten starý Abel bol jednoducho lepší. V každom prípade sme sa v závere minulého roka dočkali jeho tretieho štúdiového albumu s názvom Starboy, na ktorom svoje schopnosti dokázal potvrdiť. Tento projekt je tiež špecifický aj vizuálnou stránkou, keďže zatiaľ vydané videoklipy definovali svetovú kvalitu a prekonať ich nebude jednoduché.

 

Dnes sme sa zároveň dočkali ďalšieho a tentokrát na skladbu Secrets, ktorú na albume nájdeš pod poradovým číslom 6. Opäť veľmi kvalitne, až filmovo spracovaná záležitosť, no so zvyškom klipov si ju však nepopletieš. Už tradične samozrejme nechýba krásna žena a atmosférické prostredie. Nuž, ďalšie slová sú už asi zbytočné, vychutnaj si výsledok.

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia1 komentár
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
venček12. jún 2017, 12:28

Mne osobne sa páči Abel v tejto polohe. Táto kombinácia rnb a synthwave mi veľmi chutí.

3 Odpovedať · Nahlásiť
Najčítanejšie