Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Jakub Paulík
14. marca 2023, 13:41
Čas čítania 0:33

VIDEO: Muž sa v Tescu opil a napadol zamestnancov. Takýto koniec však určite nečakal

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Incident zachytila kamera.

Agresívny muž v Tescu v Žarnovici napadol niekoľkých ľudí. Krátko nato ho zadržal policajt mimo služby, ktorý sa náhodou v prevádzke nachádzal. Na incident zo začiatku marca upozornila na Facebooku polícia Slovenskej republiky.

Agresor si najprv z regála vybral fľašu alkoholu, z ktorej si ešte pred zaplatením odpil. Keď ho na jeho správanie upozornili zamestnanci predajne, jedného z nich udrel päsťou do brucha. Zamestnanca si zastal muž pri samoobslužnej pokladni, ktorého násilník odsotil.

Agresívny muž následne vytiahol nôž, s ktorým začal zákazníka naháňať, a vyhrážal sa mu, že ho zabije.

„V čase incidentu bol v obchode na nákupe náš kolega z oddelenia diaľničnej polície zo Žiaru nad Hronom, ktorý vykonal služobný zákrok a nebezpečného muža spacifikoval,“ informovala polícia. Diaľničný policajt spolu s napadnutým zákazníkom zabezpečili, aby agresor do príchodu policajnej hliadky už nikoho nenapadol.

Ak ti nejde video spustiť, klikni sem

Domov
Zdieľať
Diskusia