Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Jana Chovancová
4. februára 2023, 17:20
Čas čítania 0:32

Stávková kancelária v Bratislave hlási kuriózny prípad. Zlodej ukradol tisícky žrebov

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Polícia začala trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže.

Neznámy páchateľ dnes kradol v distribučnej prevádzke stávkovej kancelárie v Bratislave. Informuje o tom Polícia SR – Bratislavský kraj na svojom facebookovom profile. 

Muž podľa informácií polície údajne „vliezol“ do jednej z miestností, kde mu do oka padli kľúče od dvoch motorových vozidiel, položené na stole. Následne vošiel do druhej miestnosti, kde našiel a ukradol „poklad“ v podobe žrebov. 

„V sklade prevádzky vo voľne položených troch škatuliach zbadal žreby v počte 3 000 ks v celkovej hodnote 600 €, v ďalšej boli žreby v počte 1 000 ks v celkovej hodnote 200 € a iné, o ktorých však nevedel, že sú nepredajné. Svojím konaním, a to krádežou a poškodením dverí, spôsobil celkovú škodu vo výške 2 400 €,“ píše polícia vo svojom statuse. 

Poverený policajt tretieho bratislavského okresu začal trestné stíhanie vo veci trestného činu krádeže.

Domov
Zdieľať
Diskusia