Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
TASR
31. januára 2023, 10:43
Čas čítania 0:36

Vranovčan podviedol muža, ktorému chcel predať BMW za 33-tisíc eur. Po osobnom stretnutí ho okradol a už sa nikdy neozval

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Mužovi z Vranova nad Topľou odovzdal kupujúci zálohu, ktorú už nikdy nevidel.

Muž z Vranova nad Topľou podviedol Sobrančana, ktorý chcel od neho kúpiť BMW za 33-tisíc eur. Vzal od neho zálohu, no auto mu neodovzdal.

Trestné stíhanie vo veci trestného činu podvodu teraz vedie polícia vo Vranove nad Topľou práve v súvislosti s predajom auta. Ako v utorok informovala prešovská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, k podvodu došlo ešte v novembri minulého roka.

Podľa jej slov mal 33-ročný muž zo Sobraniec záujem o osobné motorové vozidlo značky BMW v hodnote približne 33 000 eur.

„Prostredníctvom internetovej komunikácie sa dohodol na jeho kúpe a následne na osobnom stretnutí vo Vranove nad Topľou s predávajúcim. Údajnému predávajúcemu dal muž zálohu vo výške 300 eur. Ten však doposiaľ neposkytol ani vozidlo a ani nevrátil zálohu. Sobrančan tak utrpel škodu vo výške 300 eur,“ uviedla Ligdayová.

Polícia upozorňuje, že pozornosti pri nakupovaní či predaji nikdy nie je dosť. Vždy je potrebné si preveriť, s kým človek komunikuje a komu platí.

Ilustračná fotografia.
Ilustračná fotografia. Zdroj: TASR
Domov
Zdieľať
Diskusia