Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.

Petra Vlhová skončila tretia v úvodnom slalome sezóny vo fínskom Levi

Kategória:
News

Petre sa podarilo zvrátiť výsledky prvého kola.

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová sa po dnešnom druhom kole slalomu vo fínskom Levi umiestnila na treťom mieste.

Po úvodnom kole sa umiestnila na prvom mieste Nemka Lena Dürrová. Tá zúročila svoju štartovaciu pozíciu s číslom jeden. Petra na ňu zo 4. miesta strácala necelú sekundu. To sa však v druhom kole zmenilo.

Na prvom mieste skončila Mikaela Shiffrinová s časom 56 sekúnd a 22 stotín. Na druhú priečku sa postavila švédska lyžiarka Anna Swennová-Larssonová. Rodáčke spod Tatier sa podarilo umiestniť na tretej priečke, pričom na Shiffrinovú strácala v druhom kole len 18 stotín sekundy.