Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
30. septembra 2022, 17:59
Čas čítania 0:39
Dominik Vetrák

Kingdom of Planet of the Apes je názov 4. filmu v sérii. Hlavnú ľudskú rolu stvárni Freya Allan zo Zaklínača

Kingdom of Planet of the Apes je názov 4. filmu v sérii. Hlavnú ľudskú rolu stvárni Freya Allan zo Zaklínača
Zdroj: 20th Century Dox/The Walt Disney Pictures
FILMY A SERIÁLY KINGDOM OF THE PLANET OF THE APES
Uložiť Uložené

Poznáme hercov aj tvorcov, ktorí film nakrútia, a vieme aj to, kedy približne sa dostane do kín.

Kingdom of Planet of the Apes. Tak sa volá štvrtá časť v sérii o Planéte opíc. Dej novej snímky sa začne množstvo rokov po skončení tej poslednej, na konci ktorej Caesar zomrel a prenechal budúcnosť opíc svojim priateľom. Nevieme, o čom presne film bude ani kto budú hlavné opičie postavy, no vieme aspoň o niekoľkých hercoch, na ktorých sa môžeme tešiť. 

Odporúčané
RECENZIA: Trojuholník smútku RECENZIA: Trojuholník smútku 30. septembra 2022, 13:30

Andy Serkis, ktorý stvárnil Caesera a predviedol v jeho role neuveriteľné výkony, si v snímke zrejme nezahrá. Hlavnú opičiu rolu namiesto neho stvárni Owen Teague (It, Bloodline). Pripojili sa k nemu  aj Freya Allan (Ciri zo Zaklínača) a Peter Macon (The Orville). Herecké obsadenie tak zatiaľ tvoria výhradne seriáloví herci, čo je pre niektorých možno sklamanie. 

Nakrúcanie snímky sa začne budúci mesiac. Premiéru môžeme realisticky očakávať zrejme až v prvej polovici roka 2024. Režírovať bude Wes Ball (trilógia Maze Runner). Na scenári pracujú viacerí ľudia, z ktorých niektorí robili aj na predošlých častiach série, respektíve na filmoch ako Mulan, Terminator: Dark Fate či Jurassic World. 

Kingdom of the Planet of the Apes
Zdroj: 20th Century Fox/Disney
Domov
Zdieľať
Diskusia