Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Daniel Mikolášik
11. augusta 2022, 15:00
Čas čítania 0:36

Policajná naháňačka sa skončila nehodou: Muž na motorke mal cudzie značky a zákaz šoférovať, utiecť sa mu nepodarilo

Kategória:
News
Uložiť Uložené

Nezodpovedný vodič porušil svoj trojročný zákaz viesť akékoľvek vozidlo. Dopadlo to dopravnou nehodou.

Vodič motorky so zákazom šoférovať a s cudzími EČV značkami unikal policajnej kontrole. Narazil pritom do iného auta. 37-ročného Stanislava S. z okresu Senec už polícia obvinila z trestného činu marenia výkonu úradného rozhodnutia.


Polícia ozrejmila, že vodiča motorky chcela hliadka skontrolovať v stredu 10. augusta podvečer na Nákovnej ulici v Bratislave. Mal trojročný zákaz viesť vozidlá akéhokoľvek druhu, ktorý mu uložil súd. Táto lehota však ešte neuplynula.

Vodič na znamenia polície nereagoval, zrýchlil a zjavne chcel policajtom ujsť. „Pri úniku pred hliadkou, ktorá vodiča vyzývala opakovanými znameniami na zastavenie, vodič motocykla predbiehal iného účastníka cestnej premávky z pravej strany,“ ozrejmil hovorca s tým, že následne došlo k ich zrážke.


Vodiča motorky policajti obmedzili na osobnej slobode a podrobili kontrole. Pri nej zistili, že muž má súdom uložený zákaz šoférovať. Policajti zároveň zistili, že tabuľky s EČV na motorke patria inému motocyklu. Vodič navyše podľa slov hovorcu nepredložil povinné zmluvné poistenie.

Domov
Zdieľať
Diskusia