Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
10. augusta 2021, 12:51
Čas čítania 1:10
Kamila Šebestová

Jason Momoa reaguje na poznámku kolegyne o neumývaní sa: Som Aquaman, som v pos*atej vode

NEWS JASON MOMOA
Uložiť Uložené

Reagoval tak na poznámku svojej hereckej kolegyne o tom, že Jason Momoa sa naschvál neumýva preto, aby sa nedotýkala jeho vlasov.

Jason Momoa vo včerajšom rozhovore prezradil, či sa umýva. Reagoval tým na poznámku Isabely Merced na adresu hlavnej postavy vo filme Aquaman. Tvrdila, že Jason Momoa sa naschvál neumýva preto, aby nechytala jeho vlasy. 

„Nezačínam žiadny nový trend. Sprchujem sa, verte mi,“ povedal portálu Acess vo videorozhovore

Som Aquaman, som v pos*atej vode. Nebojte sa,“ vysvetlil excentrický herec moderátorke. „Som z Havaja, mám na sebe slanú vodu,“ dodal. 

Jason Momoa tak nepriamo hovoril o novom trende v Hollywoode. Viacerí herci totiž priznali, že sa často neumývajú, prípadne neumývajú ani svoje deti. 

Patria k nim napríklad Mila Kunis a Ashton Kutcher, ktorí v podcaste Armchair Expert hovorili o tom, že svoje deti neumývajú každý deň. „Keď na nich vidíme špinu, umyjeme ich,“ vysvetlili. 

Podobne sa vyjadrila aj Kirsten Bell s Daxom Shepardom. Tí svoje deti podľa portálu complex.com zvykli umývať každý deň, no dnes si radšej „počkajú na to, kým začnú smrdieť“. 

K odporcom pravidelného sprchovania sa pridáva aj Jake Gyllenhaal, ktorý Vanity Fair povedal, že ani on umývanie sa nepovažuje za nevyhnutné. 

Jason Momoa si teda v rozhovore z nového trendu Hollywoodu zjavne uťahoval, čo dáva zmysel vzhľadom na jeho štýl humoru. Rozhovor sa týkal najmä novej netflixovky Sweet Girl, kde hrá hlavnú postavu. Okrem toho však plánuje aj dlhoočakávanú spoluprácu s Dwaynom Johnsonom.

Odporúčané
RECENZIA: Aquaman a stratené kráľovstvo zostáva v tieni prvého dielu RECENZIA: Aquaman a stratené kráľovstvo zostáva v tieni prvého dielu 21. decembra 2023, 18:00

Dwayne Johnson na rozdiel od celebrít spomínaných vyššie sprchovanie miluje. Fanúšikom vysvetlil, že okrem umývania tela nezabúda ani na peeling a v sprche si navyše rád spieva. 

Odporúčané
Fanúšička sa spýtala The Rocka, či patrí k „smradľavým celebritám“. Herec jej vysvetlil, že je presným opakom Fanúšička sa spýtala The Rocka, či patrí k „smradľavým celebritám“. Herec jej vysvetlil, že je presným opakom 8. augusta 2021, 16:49
Domov
Zdieľať
Diskusia