Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento obsah je sponzorovaný obsah spoločnosti Notino. 
24. októbra 2020, 16:49
Čas čítania 1:30
Sponzorovaný obsah

5D mihalnice, lifting alebo riasenka. Obľúbene spôsoby žien pre zvýraznenie svojich rias

MÓDA
Uložiť Uložené

Aké sú najnovšie trendy v starostlivosti o mihalnice?

Nové trendy sa neustále objavujú nielen v móde, ale aj v líčení. Výnimkou nie sú ani mihalnice, ktoré momentálne vďaka rúškam na tvári vynikajú viac ako obvykle. 3D až 6D mihalnice, lifting či lepenie umelých rias, to sú niektoré z možností, vďaka ktorým môžeš svoje mihalnice zvýrazniť. Aké sú trendy v starostlivosti o mihalnice? 

Aplikácia mihalníc v salóne

Svoje mihalnice môžeš zdôrazniť či doplniť pomocou rôznych techník. Medzi tie najznámejšie patrí aplikácia 3D, 4D, 5D a 6D mihalníc. Medzi týmito technikami sa objavuje aj aplikácia nano mihalníc či volume mihalníc. Princíp spočíva v to, že tvoje mihalnice sú nalepovaním umelých zahustené a predĺžené. V závislosti od techniky vydržia takéto riasy 3-6 týždňov.

Nechaj vyniknúť svoje oči. Aké sú trendy v líčení mihalníc?
Zdroj: Hayley Kim Design, Unsplash

Možno si už aj ty počula o novom trende - liftingu mihalníc. Ide o techniku, pri ktorej sa tvoje riasy prirodzene nadvihnú a posilnia. Mihalnice sa nijak nepredlžujú ani nedopĺňajú. Táto procedúra vydrží 4-6 týždňov a riasy vďaka nej vyzerajú ako nalíčené, no zachovávajú si prirodzený vzhľad.

Lepenie umelých mihalníc a trsov

V prípade, že so svojimi mihalnicami nie si spokojná, ale nechce sa ti podstupovať podobné procedúry, riešením sú umelé mihalnice. Ženy ho preferujú pri rôznych príležitostiach, keď chcú zvýrazniť svoje líčenie, pričom výhodou môže byť široký výber typov umelých mihalníc. Od jednotlivých trsov, až po sety rôznych dĺžok a hustoty. 

Nechaj vyniknúť svoje oči. Aké sú trendy v líčení mihalníc?
Zdroj: Allef Vinicius, Unsplash

Niekedy stačí kvalitná špirála 

Aj napriek mnohým rôznym technikám, ktoré nás dokážu odbremeniť od líčenia, sú riasenky neodmysliteľnou súčasťou kozmetickej taštičky každej ženy. Špirála na oči aj napriek všemožným technikám úpravy mihalníc len tak nevymizne. 

Ženy, ktoré majú šťastie na prirodzene husté a dlhé mihalnice si nemusia robiť starosti s lepením umelých mihalníc, postačí im na to kvalitná maskara. Každá preferuje niečo iné.

Na trhu už nájdeš rôzne maskary s efektom umelých mihalníc, objemové, predlžujúce či vodeodolné. 

Nechaj vyniknúť svoje oči. Aké sú trendy v líčení mihalníc?
Zdroj: Notino

Na trhu sa momentálne nájdu rôzne riasenky s obohateným zložením, ktoré mihalnice  posilňujú. Extravagantnejšie typy obľubujú aj rôzne farebné maskary, ktoré dokážu bez ďalšieho zbytočného make-upu zvýrazniť oči. Naopak, niekto doslova vyhľadáva najsýtejší odtieň čiernej, na čo tiež výrobcovia kladú dôraz. 

Netreba zabúdať na starostlivosť

Dôležitou súčasťou nielen starostlivosti o mihalnice je odličovanie. Stále veľké množstvo žien zabúda na poctivé odličovanie, čo má potom negatívny dopad na pleť a samozrejme aj naše mihalnice. Netreba preto či už po lepení umelých mihalníc alebo nanášaní riasenky na dôkladné odlíčenie a ošetrenie pleti.

Nechaj vyniknúť svoje oči. Aké sú trendy v líčení mihalníc?
Zdroj: Sharon McCutcheon, Unsplash
Domov
Zdieľať
Diskusia