Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
22. augusta 2020, 14:21
Čas čítania 0:24
Miriam Rumanková

Známeho sériového vraha odsúdili na doživotie. Pozostalým a obetiam sa ospravedlnil

NEWS VRAŽDA
Uložiť Uložené

DeAngelo sa verejne priznal k desiatkam ďalších sexuálnych zločinov, ktorých premlčacia lehota už vypršala.

Bývalého policajta, Josepha DeAngela, ktorý sa priznal k trinástim vraždám a niekoľko desiatkom znásilnení, v piatok odsúdili na doživotie za mrežami na najvyššom súde okresu Sacramento, informuje CNN.
 
Vrah s diamantovými uzlami, ako ho tiež nazývali, vyčíňal v 11 kalifornských okresoch na 53 rôznych miestach činu, pričom sa jeho skutky týkali 87 obetí.

Odporúčané
Sériového vraha s malým penisom vysmiala celá súdna sieň. Znásilnil približne 50 žien a usmrtil 13 ľudí Sériového vraha s malým penisom vysmiala celá súdna sieň. Znásilnil približne 50 žien a usmrtil 13 ľudí 15. júla 2020, 14:30


V piatok na súde Joseph DeAngelo povedal, že je mu to naozaj ľúto čo spravil a obetiam a pozostalým sa ospravedlnil. Následne ho odsúdili na doživotie a vzhľadom na jeho dohodu o vine a treste unikol trestu smrti.  
 
DeAngelova bývalá žena, advokátka Sharon Hudlleová,  prelomila mlčanie a vo svojom vyjadrení predloženom súdu uviedla, že činy jej bývalého muža majú na jej život ničivý a všadeprítomný dôsledok.

Odporúčané
Policajt, manžel a otec, ktorý znásilnil zhruba 50 žien. Mnohé z nich aj s partnermi zavraždil (Recenzia) Policajt, manžel a otec, ktorý znásilnil zhruba 50 žien. Mnohé z nich aj s partnermi zavraždil (Recenzia) 9. augusta 2020, 8:40
Domov
Zdieľať
Diskusia