Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Refresher Slovensko
Otvoriť v aplikácii Refresher
Stiahnuť
X
14. augusta 2020, 22:07
Čas čítania 0:21
Dominik Vetrák

Letuška Alexandra Daddario hľadá v Japonsku erotické BDSM zážitky. Sleduj šteklivý trailer pre Lost Girls & Love Hotels

FILMY A SERIÁLY
Uložiť Uložené

Lost Girls & Love Hotels vychádza už 18. septembra.

Lost Girls & Love Hotels je erotickou a romantickou drámou, ktorá má mať aj thrillerové prvky. Učiteľka angličtina (Alexandra Daddario) trénujúca letušky v Japonsku sa totiž zamiluje do člena Yakuzy (Takehiro Hira).

Odporúčané
Zachráni Netflix hollywoodske štúdiá? Ako sa zmení distribúcia filmov a uvidíme v kinách ešte niekedy menšie filmy? Zachráni Netflix hollywoodske štúdiá? Ako sa zmení distribúcia filmov a uvidíme v kinách ešte niekedy menšie filmy? 7. augusta 2020, 14:03

Učiteľka si rýchlo uvedomí, že túži po vzťahu plnom vášne a netradičných sexuálnych praktík. Lenže životy zaľúbencov sa rýchlo skomplikujú, keďže v uliciach Tokya nie sú v bezpečí predovšetkým členovia Yakuzy. 

Scenár napísala Catherine Hanrahan, ktorá ho vytvorila podľa vlastnej, rovnomennej knihy. Film režíroval William Olsson (An American Affair). Erotická snímka na fyzické nosiče a digitálne platformy príde už 18. septembra. 

Domov
Zdieľať
Diskusia