Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
4. januára 2020, 12:28
Čas čítania 1:09
Daniel Mikolášik

Plné parkoviská, tlačenica a tisícky ľudí. V Jasnej kvôli náporu zastavili predaj lístkov

NEWS
Uložiť Uložené

Biznis musel ísť bokom, ak chcelo vedenie zabezpečiť zákazníkom komfort.

V našom najväčšom lyžiarskom stredisku Jasná v Demänovskej Doline je tieto dni skutočne plno. Sezóna je v plnom prúde, mladí si užívajú voľno zo školy, starší dovolenkujú a na svahoch je z toho dôvodu nápor turistov. V Jasnej museli v piatok dokonca z dôvodu enormného záujmu už o desiatej ráno pozastaviť predaj skipasov v online predaji GOPASS na daný deň.

Odporúčané
Slovenskí policajti budú hliadkovať už aj na svahoch. Zamerajú sa najmä na alkohol či nezodpovedné lyžovanie Slovenskí policajti budú hliadkovať už aj na svahoch. Zamerajú sa najmä na alkohol či nezodpovedné lyžovanie 4. januára 2020, 10:33

„K tomuto kroku sme pristúpili v snahe zabezpečiť pohodlie a komfort pre návštevníkov strediska, ktorí naplnili jeho optimálnu kapacitu. V takomto prípade ide biznis bokom. Namiesto bezhlavej tlačenice chceme radšej menej ľudí a bezpečnejšiu a kvalitnejšiu lyžovačku. A to aj za cenu menších ziskov,“ uviedol Martin Hloušek, obchodno-marketingový manažér strediska Jasná.

Domov
Zdieľať
Diskusia