Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
7. decembra 2019, 19:54
Čas čítania 0:00
Daniel Mikolášik

Unikli zábery zvnútra zničeného paneláku, schody sa úplne zrútili. Hasiči ukončili požiarne práce v zničenej bytovke v Prešove

NEWS
Uložiť Uložené

Ôsma predpokladaná obeť výbuchu by mala byť žena.

Mesto Prešov bude čakať na vypracovanie odborných posudkov. Až potom bude jasné, čo sa stane s poškodenou bytovkou. Médiám to po skončení krízového štábu podľa informácií SME oznámil hovorca mesta Vladimír Tomek.

Odporúčané
Primátorka Prešova chybne informovala o deviatich obetiach tragédie. Sedem je nájdených, ôsme telo zatiaľ nenašli (Aktualizované) Primátorka Prešova chybne informovala o deviatich obetiach tragédie. Sedem je nájdených, ôsme telo zatiaľ nenašli (Aktualizované) 7. decembra 2019, 16:51

Hasiči ukončili požiarne práce v zničenej bytovke a odovzdali stavbu na Mukačevskej ulici 7. Ako sme už v predošlých článkoch informovali, sedem obetí záchranári našli, telo predpokladanej ôsmej obete však doposiaľ nenašli. Podľa krajského hasičského hovorcu Petra Kovalíka má ísť o ženu.

 
Poslednú obeť budú zajtra hľadať kynológovia a členovia Horskej záchrannej služby so špeciálne vycvičenými psami. „Vizuálna kontrola bytu neukázala výsledok. Predpokladá sa, že telo je kompletne zavalené,“ konštatuje Kovalík a dodáva, že hasiči skontrolovali každý jeden byt fyzicky cez okno.

Domov
Zdieľať
Diskusia