Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
18. septembra 2019, 7:37
Čas čítania 0:00
Viktor Kniš

Slovenský tréner zabudol na zápas priniesť loptu, nemohlo sa hrať. Od zväzu dostal pokutu

ŠPORT SLOVENSKO
Uložiť Uložené
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Povinnosťou usporiadateľa zápasu je vždy priniesť loptu, ten mal tentokrát príliš veľa práce s tým, aby zohnal hráčov.

Ešte počas minulého víkendu sa mali stretnúť vo futbalovom zápase mužstvá zo Šaroviec a Mýtnych Ludán. Úlohou usporiadateľa zápasu, resp. domáceho tímu je vždy zabezpečiť aj lopty, aby sa mohlo hrať. V tomto prípade sa však stretnutie muselo zrušiť, pretože ich tréner zo Šaroviec jednoducho zabudol priniesť, informuje v reportáži TV Markíza

„V tom veľkom fofre aj zhone mi to nejako vybehlo z hlavy...je to paradoxné, je to k smiechu proste, že takáto rarita sa stala,“ povedal predseda TJ Klas Šarovce Alexander Jónás pre televíziu. Vzhľadom na to, že je vedenie celého tímu na jeho pleciach a často je ťažké pre vedúceho klubu už len zohnať dostatočný počet hráčov, je však podobný výpadok pochopiteľný. 

Odporúčané
Cristiano Ronaldo sa rozplakal, keď mu ukázali video jeho otca rok pred tým, ako zomrel na následky alkoholizmu Cristiano Ronaldo sa rozplakal, keď mu ukázali video jeho otca rok pred tým, ako zomrel na následky alkoholizmu 16. septembra 2019, 11:47

Chápe to aj disciplinárna komisia futbalového zväzu, ktorá za humorný, ale predsa organizačný prešľap udelila tímu najnižšiu možnú pokutu 100 eur. Tréner Šaroviec skonštatoval, že aj táto suma im bude v rozpočte chýbať, musia však rešpektovať pravidlá a znášať následky. 

Kluby sa majú opäť stretnúť počas najbližšieho víkendu, tentokrát už je Alexander Jónás pripravený. Rozhodca konštatuje, že sa nič podobné nestalo a po tomto prípade pravdepodobne ešte ani najbližších 100 rokov nestane. 

 

Domov
Zdieľať
Diskusia