Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Obsah vznikol v spolupráci s Burger Kingom.
28. novembra 2018, 15:00
Čas čítania 0:00
Matúš Majer

Ako ješ hamburger, takým si človekom. Ktorý spôsob sa hodí na teba?

GASTRO BURGER KING
Uložiť Uložené

Burger King prichádza na Slovensko, vychutnáš si jeho hamburgery ako skutočný rebel?

To, ako ješ burger, o tebe môže veľa prezradiť. Spôsob držania hamburgeru v rukách je kritický pre maximálne vychutnanie si jedla, no nie každý drží svoj hamburger najlepším možným spôsobom.

Ak svoj hamburger pevne obklopuješ oboma rukami, pravdepodobne sa nerád delíš o svoje jedlo. Chrániš si v ňom všetky dobré kúsky a dúfaš, že ti z neho nič nevypadne, čo by si následne musel dojedať z tácky a narušilo by dokonalú súhru chutí. Jednoducho, nechceš zo svojho burgríku o nič prísť.

V prípade, že hamburger ješ len jednou rukou, zatiaľ čo si druhou namáčaš hranolčeky v omáčke, znamená to, že si poriadnym labužníkom. Svoj hamburger si rád dopraješ so všetkým, čo k tomu patrí. Pravdepodobne máš už vo svojej reštaurácii dávno odskúšané všetky omáčky a dobre vieš, ktorá sa k čomu hodí.

Pokiaľ ješ hamburger so zdvihnutým malíčkom, patríš do výraznej menšiny, no aj takí ľudia sa nájdu. Takpovediac, hamburgery ješ na fajnovku a týmto spôsobom možno aj telefonuješ. Dobrý hamburger je tu však pre teba, tak sa na nič nehraj a poriadne ho do seba natlač, nech ti schuti pokojne aj tečie po ústach.

Pokiaľ si skutočným rebelom, určite sa vyberieš do legendárneho Burger Kingu a hamburger si vychutnáš s kráľovským gestom. Ak sa pritom odfotíš a fotku s #prepacmekac nahráš na Instagram, môžeš vyhrať Whopper na rok zadarmo.

Ako ješ hamburger, takým si človekom. Ktorý spôsob sa hodí na teba?
Najvyššie štandardy kvality, ako mäso grilované na skutočnom ohni či zelenina krájaná až v reštaurácii, nájdeš zatiaľ len v Bory Mall, no koncom roka sa Burger King rozšíri aj do Avionu. V roku 2019 sa zastaviť rozhodne neplánujú, keďže pribudnú ďalšie štyri reštaurácie, dve v Bratislave a dve mimo hlavného mesta.
Ako ješ hamburger, takým si človekom. Ktorý spôsob sa hodí na teba?
Domov
Zdieľať
Diskusia