Sobota 24. 2. 2018 meniny má Matej

hľadaj na refresheri

Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
zdroj: Graeme Maclean/Wikimedia Commons

Britskému deduškovi utiekla už deviata žena. Zavolal na ňu aj imigračný úrad, aby jej po úteku znepríjemnil život

Šťastie v láske Ron zaručene ešte nenašiel.

14. november 2017, 9:54
14. november 2017, 9:54

Šťastie v láske Ron zaručene ešte nenašiel.

Niekto má šťastie v láske, niekto zase šťastie v hre a 69-ročný Brit Ron Sheppard zrejme šťastene napľul do tváre, pretože ani jeho deviaty pokus o šťastné manželstvo dlho nevydržal. Ron má za sebou už osem manželstiev, ktoré sa buď skončili katastrofou, alebo vzájomným rozchodom oboch partnerov, ale nikdy sa nevzdal a neustále veril, že ho za ďalším rohom čaká jeho vyvolená.

 


 

Aj keď minulý rok na Silvestra požiadal svoju zatiaľ poslednú priateľku Cristel o ruku a ona súhlasila, svadba sa napokon konať nebude, pretože mu ušla priamo spred nosa. Ron stretol Cristel pred pár rokmi na v Thajsku ešte so svojou siedmou manželkou, ale keď sa s ňou rozviedol a zase zamiloval do ôsmej manželky, s ktorou mu to samozrejme nevyšlo, skontaktoval sa s Cristel a ona pri ňom zostala aj v ťažkých chvíľach. Následne sa presťahovala za ním do Spojeného kráľovstva, ale Ron dlho nechápal, že zrejme nemá väčší záujem o spoločný život, pretože ako sám tvrdí, väčšinu spoločného času trávila so slúchadlami v ušiach a fotením selfies, takže si spolu veľa zábavy neužili. Jedného dňa sa vrátila domov bez zásnubného prsteňa, čo Ronovi stále nebolo podozrivé, a potom začala príliš často chodievať večer do ulíc, čo ho začalo konečne znepokojovať viac.

 

Nedávno mu oznámila, že pôjde pozrieť svoju rodinu späť do Thajska a stihla si zbaliť všetky svoje veci a odísť nadobro, po čom Ron rovno zavolal na imigračný úrad a nahlásil ju tam, ak by náhodou chcela v Spojenom kráľovstve zostať ilegálne. Podľa Rona si jeho budúca manželka našla mladšieho priateľa a potrebovala nájsť zámienku, ako od neho utiecť, čo sa jej nakoniec aj podarilo. Starší chlapík dokonca trpí Parkinsonovou chorobu, ale odmieta obvinenia, že ho mladá žena iba zneužila na to, aby sa dostala do krajiny. Uvidíme, ako bude jeho romantický život pokračovať a predpokladáme, že už onedlho bude randiť s najnovším úlovkom, z ktorého samozrejme zase vzíde iba rozchod či rozvod.   

 


 


Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Páčil sa ti článok? Zdieľaj ho priateľom
NAHOR
Diskusia3 komentáre
Diskusia je len pre prihlásených
3 komentáre
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
svehlo14. november 2017, 11:42

..podla mna ho nelubili!?

1 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
budovi14. november 2017, 20:16

v dnesnej dobe si najst pravu to je tazke...

2 Odpovedať · Nahlásiť
avatar
Maamvpitchy Dubbi Dubravec15. november 2017, 13:18

Duplom ked ju človek bali v thajsku na anglicky pas 😂😂😂 ale by ste sa čudovali koľko takých thaybrides tu je a dokonca šťastných 😂

0 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá
Najčítanejšie