Utorok 21. 11. 2017 meniny má Elvíra

hľadaj na refresheri

Prvý nočný klub len so sexuálnymi bábikami. V nemeckom verejnom dome by si ľudskú tanečníčku hľadal márne

Dom nerestí v Dortmunde rozhodne neponúka ľudské teplo.

22. október 2017, 21:36
zdroj: instagram.com
22. október 2017, 21:36

V Nemecku bol otvorený naozaj pozoruhodný dom nerestí. To, že sexuálne bábiky sú čoraz populárnejšie, už určite dávno vieš a aj keď sú za tým naozaj zvláštne a podľa mnohých i sexistické dôvody, je očakávateľné, že sa ľudia budú snažiť z tejto novej vlny uspokojovania ľudských pudov vyťažiť čo najviac. Jednou z týchto priekopníčok je 29-ročná Nemka menom Evelyn Schwarz. Tá zbadala príležitosť získať veľké peniaze naozaj umne a v nemeckom meste Dortmund rýchlo otvorila nočný klub, kde sa však miesto tradičných polonahých tanečníčok nachádzajú len sexuálne bábiky.

 

Evelyn svoj klub dômyselne nazvala Bordoll a aj keď v ňom ľudské teplo zrejme nenájdeš, bábiky celkom schopne pripomínajú striptérky, teda aspoň vtedy, keď si poriadne opitý. Môžeš si ich objednať a samotná Evelyn ich prezentuje ako zhmotnenie každého mužského sna. Sú nekomplikované a vždy ochotné a radi zájdu aj ďalej, než by boli ochotné bežné zamestnankyne.

 

Bordoll aktuálne skrýva jedenásť odlišných bábik a radosť môžu každému mužovi spraviť za 80 € na hodinu. Samozrejme, všetko, čo sa len okrajovo dotýka témy sexuálnych bábik poburuje verejnosť, pričom dôvody sú veľmi pádne. Dehonestácia a objektivizácia ženského tela je jedným z najväčších problémov týchto "náhrad", no samotná majiteľka klubu tu nevidí žiaden problém. Miesto toho je rada, že ponúkajú benefity ako vyplnenie času či samoty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyjadri svoj názor na článok
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad! Menej takýchto článkov
Super! Viac takýchto článkov
Povedz nám, prečo sa ti článok nepáči:
Ďakujeme za tvoj názor!
Pomáha nám a autorom pri skvalitňovaní obsahu na stránke.
Zobraziť 1 komentár
Diskusia
Diskusia je len pre prihlásených
1 komentár
Zoradiť komentáre podľa obľúbenosti času pridania
avatar
Andrej Cverha23. október 2017, 0:05

Urcite to nie je desive a mrtve miesto... Idealny podnik pre Nemcov.

0 Odpovedať · Nahlásiť
Odoberaj REFRESHER videá
Najčítanejšie