Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Daniel Mikolášik TASR
14. januára 2023, 18:51
Čas čítania 0:28

VIDEO: Bratislavčanov v centre prekvapil zatúlaný diviak. Prasiatko smerujúce k hradu podľa Matoviča bežalo za svojimi

Kategória:
Slovensko
Uložiť Uložené

Hoci vo videu počuť smiech okoloidúcich, stret diviaka môže byť pre ľudí nebezpečný.

V noci bežal centrom Bratislavy diviak. Video z Kapucínskej ulice zverejnila na sociálnej sieti bratislavská krajská polícia. Na videu vidieť, ako pozdĺž električkovej trate smerom k Zámockej ulici uteká vystrašená zatúlaná zver, ktorá Bratislavčanov poriadne prekvapila. Hoci vo videu počuť smiech okoloidúcich, stret s diviakom môže byť pre ľudí nebezpečný.


„Hlásenia o zranení občanov alebo spôsobení škody na majetku v tejto súvislosti neevidujeme,“ priblížili policajti. Verejnosť vyzvali, aby sa v podobných prípadoch nepokúšala odchytiť zviera svojpomocne. Občania majú uprednostniť oznámenie na linke 158.

Video zdieľal na sociálnej sieti aj exminister financií a šéf OĽaNO Igor Matovič, ktorý v stručnosti napísal, že prasiatko smerujúce k hradu a Národnej rade SR bežalo za svojimi, čím podľa všetkého narážal na opozičných politikov.

Domov
Zdieľať
Diskusia