Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento článok je PR správa spoločnosti Hell.
21. októbra 2022, 8:55
Čas čítania 1:09
Sponzorovaný obsah

Rumová ľadová káva bez kvapky alkoholu a jahodová novinka bez cukru. Pozri sa, s akými príchuťami prichádza HELL ENERGY

GASTRO NÁPOJE
Uložiť Uložené

Nové produkty majú novú vylepšenú receptúru a zloženie.

ENERGY COFFEE je najpredávanejšou ľadovou kávou v hliníkových plechovkách na Slovensku. Ak si jej fanúšikom aj ty, určite ťa poteší, že prichádza s novou príchuťou. Všetci milovníci tohto nápoja sú predsa otvorení jedinečným kombináciám, a tak po uvedení slaného karamelu prichádza ďalšia chuťová harmónia – rum s vlašským orechom. Nový ľadový kávový nápoj je vyrobený z pravých kávových extraktov arabicy a robusty s obsahom 40 mg/100 ml kofeínu a 70 percent mlieka. Je balený v 250 ml a 100-percentných recyklovateľných hliníkových plechovkách.

HELL ENERGY
Zdroj: HELL ENERGY

Mámivá príchuť rumu bez kvapky alkoholu

„Je dôležité zdôrazniť, že hoci ide o rum v názve a chuti, naša nová ľadová káva neobsahuje žiadny alkohol, ako ani žiadne konzervanty a umelé farbivá. Nová ENERGY COFFEE rum a vlašský orech môže byť výbornou voľbou pre tých, ktorí majú radi túto špeciálnu kombináciu chutí,“ povedal György Galántai, obchodný a marketingový riaditeľ HELL ENERGY.

chcem ochutnať
HELL ENERGY
Zdroj: HELL ENERGY

HELL ZERO jahoda ťa nabudí bez kompromisov

Jeseň je obdobím, keď si radi pripomíname sladké ovocné príchute. Častokrát pritom siahneme po sladených nápojoch plných cukru, farbív a konzervačných látok. Piť sladko, no pritom bez „zhrešenia“ však nie je nemožné.


S takouto alternatívou prichádza HELL ENERGY vo svojom nápoji HELL ZERO jahoda. Jeho hlavnou ingredienciou je 32mg/100 ml kofeínu. No a dobrou správou je, že v ňom nenájdeš žiadny cukor, aspartam či konzervačné látky. Naopak, skrýva sa v ňom široká skupina prospešných béčkových vitamínov (B2, B3, B5, B6 a B12). HELL ZERO jahoda je chutným zdrojom kofeínu bez výčitiek so sviežou príchuťou.

HELL ENERGY
Zdroj: HELL ENERGY

Pre zaujímavosť ti spomenieme, že produkty HELL ZERO a HELL ZERO jahoda majú teraz novú vylepšenú receptúru a zloženie. Sú špecifické chuťou, ktorá sa odlišuje od tej štandardne typickej pre energetické nápoje. Zároveň sú aj v nových 100-percentných recyklovateľných plechovkách. Už stačí iba ochutnať. 

Domov
Zdieľať
Diskusia