Ivan Koribanič
13. októbra 2022, 15:52
Čas čítania 0:27

LIGA MAJSTROV: Mohamed Salah strelil najrýchlejší hetrik v histórii súťaže. Potreboval na to iba 6 minút a 12 sekúnd

Šport
Zdroj: Gettyimages/Francesco Pecoraro-Stringer

Liverpool vyhral v Škótsku vysoko 7 : 1 a v tabuľke má po 4 kolách 9 bodov. V tabuľke je na 2. postupovej priečke za Neapolom.

Egypťan Mohamed Salah strelil najrýchlejší hetrik v histórii Ligy majstrov. Tri góly strelil za 6 minút a 12 sekúnd, píše CNN.

Útočníkovi Liverpoolu sa to podarilo v skupinovom zápase na ihrisku škótskeho Glasgowu Rangers.

Anketa:
Sledoval si zápas Liverpoolu proti Glasgowu Rangers?
Áno.
Nie.
Áno.
16 %
Nie.
84 %

„Naše góly boli výnimočné, počas zápasu nám všetko vychádzalo. V kabíne to mení náladu, čo je dobré. Do ďalšieho zápasu pôjdeme s dobrým pocitom,“ povedal tréner Liverpoolu Jürgen Klopp. Narážal na najbližšieho súpera, ktorým bude Manchester City.

Doterajší rekord držal 11 rokov Francúz Bafétimbi Gomis. Ten v roku 2011 strelil za Olympique Lyon tri góly Dinamu Záhreb za osem minút.