Tímy oboch slovenských hviezd svoje zápasy zvládli.

10 najlepších člankov Refresheru, raz za týždeň. Ak ťa emaily prestanú baviť, tak ich kedykoľvek zrušíš. Zadaním emailu súhlasíš s podmienkami portálu.
0
26. 11. 2022 8:20
Čas čítania: 0:48

26. november 2022, 8:20

Draftová jednotka NHL v drese Montrealu Canadiens Juraj Slafkovský skončil zápas na štadióne Chicaga predčasne. V tretej tretine skončil na zemi po mimoriadne tvrdom zásahu od domáceho Jasona Dickinsona.

Po hite, ktorý zasiahol aj hlavu, sa Slovák len pomaly zorientoval a opustil klzisko. Po tom, ako ho na striedačku odprevadili spoluhráči, sa už na ľad nevrátil. Pred núteným ukončením strávil Slafkovský na ľade 7:53 min. a nepripísal si kanadský bod.

„Po hite od Dickinsona som bol v poriadku, ale musím ísť na vyšetrenie, či nemám otras mozgu. Trafil ma lakťom do hlavy,“ skonštatoval po zápase Slafkovský.

Tatar naďalej excelujeVo skvelých výkonoch pokračuje iný slovenský hokejista. Tomáš Tatar v drese New Jersey Devils strelil už svoj piaty gól v sezóne. Líder východnej konferencie NHL so 17 výhrami v 21 zápasoch zvíťazil nad Buffalom 3 : 1. Tatar odohral 17 a pol minúty a na bránku súpera vyslal tri strely. Dohromady má Tatar na svojom konte 13 kanadských bodov.

Upozorniť na chybu. Ak si našiel nedostatok v článku alebo máš pripomienky, daj nám vedieť.
Náhľadový obrázok: Twitter/Sportsnet