Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Ema Stanovská
4. októbra 2022, 18:07
Čas čítania 0:34

Vodič Dušan Dědeček po vytriezvení prosil policajtov, aby ho zabili, ináč sa vraj zabije sám

Kategória:
News
Uložiť Uložené

Dědeček, ktorý bol podľa policajného prezidenta Štefana Hamrana krátko po nehode agresívny, si po vytriezvení začal uvedomovať vážnosť situácie.

Dušan Dědeček, ktorý v nedeľu spôsobil tragédiu na Zochovej, prosil policajtov, aby ho zabili, alebo sa vraj zabije sám. Portálu Z regiónu.sk to uviedol zdroj z policajného prostredia.

Dědeček, ktorý bol podľa policajného prezidenta Štefana Hamrana krátko po nehode agresívny, si po vytriezvení začal uvedomovať vážnosť situácie.

Podľa informácií Z regiónu.sk údajne prosil policajtov o zbraň, pričom si kľakol na kolená. „Dookola len prosil, aby ho zabili, alebo že on sa zabije sám,“ poznamenal zdroj.

Vodiča obvinili z trestného činu všeobecného ohrozenia. V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo na doživotie.

Mohlo by ťa zaujímať:
Dušan Dědeček vraj pil pred nehodou celý deň. V minulosti porušil dopravné predpisy 16-krát
Polícia: Opitému vodičovi, ktorý spôsobil smrť piatich ľudí na Zochovej, hrozí doživotie
– VIDEO: Pár hodín po tragickej nehode na Zochovej zramoval iný vodič zastávku v Hrkovciach. Zaspal za volantom
Domov
Zdieľať
Diskusia