Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Denisa Šútorová
17. augusta 2022, 16:58
Čas čítania 0:57

Kabelky v tvare akvária či misky s cereáliami sú hitom internetu. Jada Holmes to so svojimi dizajnmi myslí vážne

Kategória:
Móda
Uložiť Uložené

„Kabelkou môže byť čokoľvek. Nemusí byť ani funkčná, stačí, že má rúčky,“ hovorí dizajnérka Jada Holmes, ktorej kabelky v tvare akvária či misky s cereáliami sa stali virálnym hitom internetu.

Dizajnérka Jada Holmes dáva cereáliám celkom iný rozmer a nosí ich ako kabelku. „Kabelkou môže byť čokoľvek. Nemusí byť ani funkčná, stačí, že má rúčky,“hovorí Holmes, ktorá sa vďaka svojim bizarným kúskom na Tiktoku teší 600 000 sledovateľom a zrejme „šliape na päty značke Balenciaga“ a jej posledným módnym výstrelkom.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Jada 💗 (@afropuffjada)

Je pravda, že neortodoxné módne trendy na Tiktoku bodujú často, no Jada Holmes, ktorá na ňom pôsobí pod účtom @afropuffjada, nastavila latku príliš vysoko. Jedným z jej najznámejších modelov, ktorý sa stal virálnym aj mimo platformy, je 3D model misky so skutočnými cereáliami a lyžicou doplnený o biely remienok. Avantgardná alebo skôr šialená kabelka tak pripomína obľúbené raňajkové menu.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Jada 💗 (@afropuffjada)

Druhým modelom, ktorý bije do očí, je balíček čipsov Ruffles zladený s oranžovým remienkom. Ešte výstrednejšia je akváriová kabelka, ktorá je naplnená vodou a ozdobnými rybami, či model v tvare stola a televízora. Autorka pre portál Vogue povedala, že je hrdá aj na svoju „originálnu“ kabelku v tvare záchoda.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Jada 💗 (@afropuffjada)

Holmes, ktorá na Tiktoku začínala ako komička, to so svojimi dizajnmi myslí vážne a verí, že do nich dokáže vložiť svoj zmysel pre humor. Otázne je, či sa takéto výstrelky vôbec dajú považovať za kabelku. Zároveň sa môžeme pýtať, či v tomto prípade hovoríme o móde alebo zlom sne.

Anketa:
Dala by si si na seba takúto kabelku?
Ani za milión.
Za milión áno...
Ani za milión.
46 %
Za milión áno...
54 %
Domov
Zdieľať
Diskusia