Lifestylový obsah, ktorý inšpiruje, vzdeláva aj zabáva, nájdeš na webe Refresher.
Články o móde, hudbe, športe či iných zaujímavostiach nájdeš na webe Refresher. Čítaj rozhovory so zaujímavými osobnosťami, otestuj sa v kvízoch, načerpaj inšpiráciu, čo pozerať, počúvať alebo aké trendy práve letia. Sleduj lifestylový obsah na webe Refresher.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na www.refresher.sk
Ivan Koribanič
15. augusta 2022, 18:28
Čas čítania 0:35

Martin Škrtel prehral stávku. Jeho víťaznú premiéru v drese Ráztočna sledovalo viac divákov ako v prvej lige

Kategória:
Šport
Uložiť Uložené
Martin Škrtel prehral stávku. Jeho víťaznú premiéru v drese Ráztočna sledovalo viac divákov ako v prvej lige
Zdroj: Getty Images/Matthew Ashton-AMA-Contributor
Články o športe ti prináša Fortuna. Zaregistruj sa a vyber si svoj bonus!chcem bonus

Bývalý reprezentant naposledy hral za Spartak Trnavu. Pre pretrvávajúce problémy musel s profesionálnym futbalom skončiť. No po dvoch mesiacoch na seba dres obliekol znova.

Stopér Martin Škrtel má za sebou premiéru v drese Ráztočna, klub, v ktorom futbalovo vyrástol, píše Markíza.

Jeho FK Hajskala Ráztočno vyhralo proti OFK Slávia Chrenovec-Brusno 5 : 4. Martin Škrtel odohral celý zápas a strelil jeden gól.

Zápas sledovalo približne 1 700 divákov. A práve návštevnosť bola predmetom stávky. „Prehral som stávku. Myslel som si, že bude do 400, ale pred zápasom už bolo vyše 800 lístkov predaných a potom ešte museli dávať lístky, ktoré ani neboli pripravené. Pekná návšteva, myslím, že ani niekde na ligu nechodí toľko ľudí,“ povedal Martin Škrtel.

18. mája 2022, 9:30 Čas čítania 7:18 Martin Škrtel drukoval Ficovi, dal zápis v tabuľke vlastných gólov, no Liverpool si ho bude pamätať navždy Martin Škrtel drukoval Ficovi, dal zápis v tabuľke vlastných gólov, no Liverpool si ho bude pamätať navždy

Bývalý reprezentant hral naposledy za Spartak Trnavu. Pre pretrvávajúce problémy musel s profesionálnym futbalom skončiť. No po dvoch mesiacoch na seba dres obliekol znova.

 

„Nebolo to až také ťažké, ale keď dva mesiace nič nerobíte, asi sa to ukáže. Ale dobre, zábava bola, zahrali sme si. Padlo deväť gólov, takže ľudia, myslím, môžu byť spokojní,” dodal Škrtel.

Domov
Zdieľať
Diskusia