Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
Tento článok je PR správa spoločnosti SodaStream.
30. júna 2022, 18:00
Čas čítania 1:50
Sponzorovaný obsah

Nemusíš vláčiť fľaše z obchodu a späť. So SodaStreamom vyrobíš minimálne 60 litrov perlivej vody bez námahy

ZAUJÍMAVOSTI DOMÁCNOSŤ VECI V DOMÁCNOSTI
Uložiť Uložené

Okrem času ušetríš aj peňaženku.

Si unavený z práce, potrebuješ si nakúpiť a posledné, čo sa ti chce, je vláčiť sa s plastovými fľašami domov z obchodu a späť. Ak patríš k tým, ktorí sa snažia riešiť situáciu efektívne, možno by si mal zvážiť investíciu do SodaStreamu. Ušetríš energiu, peniaze aj čas a spravíš niečo dobré pre životné prostredie. 

Princíp je úplne jednoduchý: napustíš si vodu z kohútika do fľaše, dáš do prístroja a za pár sekúnd máš perlivú vodu, ktorú si môžeš ochutiť, ako sa ti zachce. Navyše fľaše SodaStream sú opakovateľne použiteľné a bombička s oxidom uhličitým dokáže nasýtiť 60 až 80 litrov vody, záleží na tom, ako ju máš rád perlivú. Desiatky litrov sódy tak nemusíš nosiť z obchodu domov a zabezpečí ti ju celkom nenápadný prístroj, ktorý ani nezaberie príliš veľa miesta v kuchyni.

zisti viac
Fľaše SodaStream sú BPA-free.
Fľaše SodaStream sú BPA-free. Zdroj: SodaStream

Vyber si z niekoľkých farieb, podľa toho, aká sa ti bude hodiť ku kuchynskej linke. Nie všetky prístroje sú rovnaké, jednotlivé modely SodaStream sa odlišujú funkciami a tvarom – sú mechanické alebo elektronické, fľaška sa upevňuje buď skrutkou, alebo systémom Snap-N-Lock.

Bombičku s oxidom uhličitým ti vymenia až na viac ako 700 miestach alebo si novú objednáš z Lunysu a vymeníš doma. Môžeš si dokúpiť veľké aj malé fľaše, sklenené poháre, nové viečka, špeciálne čistiace prostriedky a originálne príchute.

Vyber si ten svoj

SodaStream JET

Ak piješ sýtené nápoje pravidelne a často, najviac by ťa asi potešil model JET, ktorý patrí medzi najpredávanejšie. Dokonca vyhral cenu Produkt roka štyrikrát za sebou. Funguje na veľmi jednoduchom mechanickom princípe, stačí zaskrutkovať fľašu a sýtiť.

SodaStream JET
SodaStream
Zdroj: SodaStream

SodaStream Spirit

Model Spirit má minimalistický dizajn, pracuje ticho a ovládanie výrobcovia dokázali ešte viac zjednodušiť. Fľaša sa do prístroja uchytáva automaticky systémom Snap-N-Lock, takže ju nemusíš ani skrutkovať. Predáva sa v bielej, čiernej a vo výraznej červenej farbe. 

SodaStream Spirit
SodaStream
Zdroj: SodaStream

SodaStream Spirit One Touch

Najnovší prírastok do rodiny SodaStream patrí medzi sofistikované verzie domácich prístrojov na sýtenie vody, má tri prednastavené režimy, vďaka ktorým si v jednom prístroji urobíš tri druhy vody – jemne, stredne alebo úplne perlivú. Premyslený dizajn dopĺňajú fľašky v tvare vodnej kvapky s nerezovým dnom aj uzáverom. Do prístroja ich stačí iba nasadiť.

SodaStream Spirit One Touch
SodaStream
Zdroj: SodaStream

SodaStream Crystal

Ak si doma fičíš na dizajnových kúskoch, správnou voľbou bude pre teba model Crystal, ktorý ma minimalistický vzhľad a je dostupný iba v čiernej alebo bielej. Vyššie nároky na celkový dizajn sa odrazili aj na fľašiach, ktoré pri tomto modeli výrobcovia vymenili za sklenené. Návšteve tak nemusíš servírovať vodu v plaste ako z obchodu, ale potešíš ju elegantnou sklenou fľašou, ktorá vďaka použitému materiálu a tvaru udrží vodu sýtenú po dlhší čas.

SodaStream Crystal
SodaStream
Zdroj: SodaStream
Všetky prístroje SodaStream a príslušenstvo k nim si môžeš pohodlne kúpiť už aj na novom e-shope sodastream.sk. Pri objednávke nad 39,99 eura máš dopravu zadarmo.
Domov
Zdieľať
Diskusia