Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
10. februára 2022, 14:06
Čas čítania 0:42
Jakub Paulík

Nathana zo Survivoru museli po kolapse odviezť z ostrova. Jeho ďalšia účasť v šou je otázna

Nathana zo Survivoru museli po kolapse odviezť z ostrova. Jeho ďalšia účasť v šou je otázna
Zdroj: TV Nova/propagační materiál
ZAUJÍMAVOSTI NATHAN CHRISTIÁN DZAB SURVIVOR ČESKO & SLOVENSKO
Uložiť Uložené

Získal bod, ale od vyčerpania odpadol.

V poslednej epizóde šou Survivor súťažiaci Nathan padol nečakane na zem a jeho kolegovia museli urýchlene volať záchranku. Jeho odpadnutiu predchádzal súboj s Adamom Reiterom, po ktorom bol extrémne vyčerpaný. Adama síce porazil a pre svoj tím získal bod, ale pre následky vyčerpania skončil v nemocnici.

Redakcia Refresheru sa s cieľom zistiť zdravotný stav populárneho súťažiaceho skontaktovala s PR manažérkou šou Zuzanou Serdelovou. Zaujímalo nás, čo presne sa mu stalo a či sa ešte vráti do šou. Avšak preto, aby divákom neskazila prekvapenie, nám na druhú otázku nemohla odpovedať.

Fanúšikov Nathana aspoň upokojila tvrdením, že mu nehrozí bezprostredné nebezpečie. „Nathan mal vyčerpanie organizmu, na následky ktorého odpadol. Podstúpil niekoľko lekárskych vyšetrení a bezprostredné nebezpečie mu nehrozí. To, ako sa vyvinie jeho účinkovanie v šou, uvidia diváci v ďalších epizódach,“ uviedla.

Ak by Nathan odišiel zo šou, nasledoval by ďalšiu známu celebritu. Ešte začiatkom týždňa sa musel vzdať MMA zápasník Gábor Boráros, ktorý si vážne zranil koleno. Nathan Borárosa označil za dobrého kamaráta, ku ktorému mal zo všetkých najbližšie, a bolo mu ľúto, že zo šou Survivor odišiel.

Domov
Zdieľať
Diskusia