Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
10. apríla 2020, 8:28
Čas čítania 1:25
Dominik Vetrák

Money Heist sa mal skončiť 2. sériou. Netflix však španielsky seriál kúpil a stal sa z neho celosvetový fenomén

FILMY A SERIÁLY MONEY HEIST
Uložiť Uložené

Na Netflixe nájdeš hodinový dokument Money Heist: The Phenomenon. Stojí za pozretie?

La Casa de Papel (Money Heist) je dnes celosvetovým fenoménom. Seriál poznajú asi všade na svete. Jeho ikonografia je významná v boji za slobodu, pri civilných protestoch a oslavách víťazstva demokracie. Ľudia si spievajú ústredné skladby zo seriálu a obliekajú sa do červených kombinéz ako hlavné postavy, ktoré sa rozhodnú vykradnúť národnú španielsku mincovňu.

Seriál sa žánrovo radí ku krimi dráme. Spolieha sa na svoje skvelo napísané postavy a dejové zvraty v uzatvorenom prostredí mincovne, kde hlavné postavy čaká obrovské množstvo problémov a hádok. Ide o veľmi návykový príbeh, v ktorom si zamiluješ takmer všetko a prvé dve série zhltneš behom niekoľkých dní. Ak sa chceš o seriáli dozvedieť viac, klikaj sem. 

Odporúčané
Recenzia: 4. séria La Casa de Papel Recenzia: 4. séria La Casa de Papel 7. apríla 2020, 11:29

Minulý piatok vyšla na Netflixe očakávaná 4. séria a my sme v našej recenzii s radosťou prehlásili, že nesklamala. Práve naopak, seriál sa znova dostal do špičkovej formy a my sme ho zase zhltli behom jedného dňa. V rovnaký deň sa na Netflixe objavil aj dokument s názvom Money Heist: The Phenomenon. Dokument je o tom, ako sa hercom zmenil život, keď sa stali celosvetovo známymi. Španielsky seriál totiž strácal sledovanosť s každým novým dielom. Po 2. sérii to mali dokonca zabaliť, no stal sa malý zázrak.

Domov
Zdieľať
Diskusia