Spravodajský portál pre modernú generáciu, ktorá sa zaujíma o aktuálne dianie.
Zaujíma ťa aktuálne dianie? Správy z domova aj zo sveta nájdeš na spravodajskom webe. Čítaj reportáže, rozhovory aj komentáre z rôznych oblastí. Sleduj Refresher News, ak chceš byť v obraze.
Kliknutím na tlačidlo ťa presmerujeme na news.refresher.sk
23. januára 2020, 22:00
Čas čítania 2:38
Daniel Mikolášik

Bozkávanie, obchytkávanie a iné nežnosti. Manželom zo šou Svadba na prvý pohľad nevadí, že sa poznajú len pár dní

ZAUJÍMAVOSTI SVADBA
Uložiť Uložené

Televízia skúša sociálny experiment, v ktorom zisťuje, či môže veda rozhodnúť o láske dvoch ľudí. V novom diele je množstvo bizáru, ale aj nežností.

TV Markíza ešte začiatkom nového roka predstavila divákom pomerne bizarnú šou s názvom Svadba na prvý pohľad. V prvom diele sme sa zoznámili 29-ročnou Gabikou a 34-ročným Stanislavom, v druhom zas s Júliou a Ľubom. V oboch prípadoch sa páry vôbec prvýkrát zoznámili počas vlastného sobášu.

V tomto unikátnom formáte sa vzťahoví poradcovia, tím odborníkov zo psychológie a biológie snažia dať dokopy slobodných ľudí vo veku 25 až 40 rokov na základe náročných testov a analýz. Televízia projekt okomentovala slovami, že má ísť o odvážny sociálny experiment, v rámci ktorého experti na vzťahy spoja dvoch ľudí v manželský zväzok.

Odporúčané
V šou Svadba na prvý pohľad Stano „omylom“ odinštaloval novej manželke klávesnicu v mobile. Chcel vedieť, ako sa zachová V šou Svadba na prvý pohľad Stano „omylom“ odinštaloval novej manželke klávesnicu v mobile. Chcel vedieť, ako sa zachová 16. januára 2020, 22:07

V dnešnom treťom diele pribudla ďalšia dvojica. Ide o 30-ročnú inštruktorku baby plávania Luciu a 39-ročného podnikateľa Ivana. Obaja z nich si totiž vypočuli pozitívny verdikt, že im experti našli dokonalú polovičku. Nový pár čakal rovnaký scenár ako tie predošlé z prvých epizód.

Domov
Zdieľať
Diskusia