Prepnúť do nočného režimu
Prepnúť do denného režimu
Pondelok 23. 9. 2019 meniny má Zdenka

hľadaj na refresheri

Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Odporúčame zapnúť browser notifikácie, ak budeš prihlásený na Refresher s týmto zariadením.
Musíš byť prihlásený/á , aby si mohol uložiť článok.
Nepodařilo se uložit změny. Zkus se nově přihlásit a zopakovat akci.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK
2
Uložiť na neskôr.
Uložený článok nájdeš
v ponuke používateľa.
Zaujímavosti - Miesta
2
Adam Novosad
5. máj 2019, 22:48

Divoký Sex Island so 100 prostitútkami a neobmedzenými drogami chystá letnú edíciu. Ako kráľ sa budeš cítiť neďaleko Las Vegas

Tentokrát sa udalosť presúva priamo do Las Vegas.

Adam Novosad
5. máj 2019, 22:48

 

Minulý rok rezonoval na sociálnych sieťach divoký párty ostrov Sex Island, ktorý sa mal uskutočniť na bližšie nešpecifikovanom karibskom ostrove, kde nemajú dosah policajti ani colníci, ktorí by mohli celý priebeh akcie narušiť.

 

V médiách sa dokonca usmieval chlapec, ktorý mal vyhrať bezplatný lístok na ostrov a o pár dní neskôr sa objavila správa, že tam Brit naozaj stratil panenstvo. Odvtedy prešlo niekoľko mesiacov a Sex Island nepoľavuje vo svojich aktivitách.

 

 

Aj keď sa udalosť doteraz organizovala v Karibiku, aby bola dostatočne vzdialená od všetkých bezpečnostných zložiek, ktorým by sa prostitúcia a drogy nemuseli pozdávať, tentokrát sa presúva priamo do Spojených štátov amerických.

 

Ak máš záujem, vraj stačí zaplatiť len 6-tisíc dolárov a na 4 dni sa môžeš presunúť do raja a cítiť sa ako kráľ, čo sľubuje oficiálna stránka samotného eventu.

 

Základné pravidlá akcie sa nemenia. Lístky si môže kúpiť 50 hostí, pričom k dispozícii bude 100 dievčat, čo znamená, že si na začiatku vyberieš dve, ktoré ti budú plniť všetky priania po celý čas. Všetky dievčatá sa akcie podľa organizátorov zúčastňujú dobrovoľne.

 

Dokonca sa v pravidlách objavila správa, že si môžeš so sebou zobrať aj partnerku, ak by o to mala záujem, pričom organizátori chystajú jedno epické prekvapenie, ale zatiaľ o ňom nechceli prezradiť nič konkrétnejšie.

 

K dispozícii nebudú neobmedzené drogy, pretože legislatíva v USA je predsa len prísna, a tak sa hostia budú môcť spoľahnúť len na marihuanu, ktorá je v štáte Nevada legálna. Po pristatí v Las Vegas ťa pritom súkromným vrtuľníkom organizátori prepravia na miesto, kde sa bude všetko odohrávať.

Zdroj: mirror.co.uk Tagy: sex island
Ohodnoť článok
3
Zdieľaj článok
Hodnotenie tohto článku je dostupné len s aktívnym predplatným REFRESHER+.
Predplatiť si
Zrušiť
Pri hodnotení článku nastala chyba. Skús sa nanovo prihlásiť a znova ohodnotiť článok.

V prípade že problémy pretrvávajú, kontaktuj prosím administrátora.
OK

NAHOR
Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov tento mesiac. Prihlás sa pre neobmedzený prístup. Ako neregistrovaný si prečítal už 1/40 článkov za mesiac. PRIHLÁSIŤ / REGISTROVAŤ PRIHLÁSIŤ
Najčítanejšie